Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan szoktathatnám magamat...

Hogyan szoktathatnám magamat a 0 vagy - fokos vizekben való úszáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék úszni úgy mint ő

http://www.youtube.com/watch?v=e0tp-GpCJ1c&feature=fvst


2011. okt. 4. 20:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy van a kertben egy kis tó és ott lehet gyakorolni.
2011. okt. 5. 17:17
 12/21 A kérdező kommentje:
Na a kerti tó nem jó mert a halak meg a teknős téli álmot fog aludni és ha felébresztem meghalnak :) úgyhogy hetente hétvégenkét lemegyek a bányatóra úszkálni de az edzés felesleges mivel erre nem kell edzeni. ezt mindenki kibírja :)
2011. okt. 8. 21:31
 13/21 A kérdező kommentje:
viszont az immunrendszernek nagyon jót tesz a rendszeresítése
2011. okt. 8. 21:31
 14/21 dirtboy ***** válasza:

te mivel tartod a tavad jégmentesen télen?

nekem is van tavam de télen lehetetlen az egész felületét jégmentesen tartani.

januárban már hagytam befagyni,nem érdekelt,a tó majdnem 2m mély a halaknak nem esik bajuk hiába zárt jégréteg volt rajta,de azért érdekelne hogy mivel oldod meg a jegesedést.


bocs hogy nem a témához vág.

2011. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ugyan :D

elvileg megfulladhatnak ha az egész felület be van fagyva de gyakorlatilag szerintem nem, mindenesetre szoktunk egy kb 1x1m-es réteget vágni a tóba hogy legyen levegő...de amúgy sem fulladnak meg szerintem. hát az egész tó felületénél már nemtudom :d

2011. okt. 9. 08:17
 16/21 dirtboy ***** válasza:

akkor vágjátok ti is.

én is azt csináltam csak túl gyorsan fagyott vissza az volt a baj.

meg mellékesen ez a legrosszabb megoldás a jégtelenítésre mert megzavartja a halak téli nyugalmát,plusz neked a teknősök téli álmát.

van még lehetőség folyamatosan üzemeltetni egy szökőkutat vagy tólevegőztetőt,csak hát nem akarok ráfizetni a villanyszámlában a jég miatt.

ha van nád vagy hasonló részbe üreges növényed a vízben és a tó elég nagy és mély plusz nincs tele tömve halakkal akkor lék nélkül is túlélik a telet mert a gázok eltudnak távozni a száraz növény szárán azt a kevés oxigént ami meg kell a halaknak télen azt meg a vízből tudják fedezni még ki nem olvad.

nekem legalábbis az összes hal túlélte gond nélkül,kicsik is nagyobbak is.

köszi a választ a kérdésemre.

2011. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 9. 12:26
 18/21 anonim válasza:
léci írd a fejleményeket, mert engem érdekelne:)
2011. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Oké írom: nem csinálok semmit, leszámítva a heti 2 úszást heti 2 küzdősportot heti 2 boudldert heti 1/2 mászást heti 4/5 fegyencet és az érettségire nemtanuláson kívül, majd ha befagy az omszki vagy a bánya tó akkor lemegyek egy fűrésszel kivágom a jeget, jól belemászok hogy lubickoljak majd levideózom és kirakom ide a hitetlenkedőknek :)
2011. okt. 20. 20:57
 20/21 A kérdező kommentje:
jó komolyra fordítva a szót arról van szó hogy ez nem akkora megterhelés mint amekkorának ezek a retardáltak hiszik, 134 231343 videó van arról hogy tök civil emberek belemászkálnak a jégbe, mellesleg a finnországi jégúszó vb vicc kategóriájába az idegenvezetők viccből nevezték a tagokat 1 nappal előtte és még mind él...
2011. okt. 21. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!