Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik úszásnem erősít,...

Melyik úszásnem erősít, "izmosít" a legjobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy melyik az az úszásnem amelyik a leginkább fejleszti az izmokat. :)


2011. szept. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ólommellényes.
2011. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az egész biztosan, de én úgy gondoltam, hogy nehezék nélkül.... :)
2011. szept. 23. 16:27
 3/5 gomzoli ***** válasza:
39%
200 női mell :-)
2011. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem csak a mellúszás megy. Viszont amikor karra akarok erősíteni csak kartempóval úszok néhány hosszt. Vagy lábbal akkor pedig csak lábtempóval. Persze a megfelelő ki és beemelkedést megtartom, nem maradok egyfolytában a víz felett.

Szerintem a vállizmoknak és a hátizmoknak a pillangó a legjobb. Lábra a mind a pillangó mind a gyorsúszás lábüteme elég fárasztó.

Nem vagyok tesitanár szóval ezek az információk lehet nem korrektek.


Esetleg az jut még eszembe nehezítésnek ha tényleg nehezéket raksz magadra. Mármint csuklószorító és bokaszorító formájában. Továbbá egyre hosszabb távokat teszel meg víz alatt. Így a tüdőd és a szívizmod is fejlődik. 1-2 percre simán lent maradhatsz.

2011. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helló. 9 éve úszom, így én azt tudom javasolni, hogy pillangót ússz. Előttem lévőnek igaza van, a víz alatti úszás is segít.. Még a mell úszást is tudom javasolni. A pillangó mondjuk jobb, de ha nem tudsz rendesen pillangózni, semmi értelme.
2011. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!