Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszástól vállasodok?

Az úszástól vállasodok?

Figyelt kérdés

Imádok úszni,így nyáron 3x megyek 1 héten,kb. 1 órácskát úszok,mellúszásban.Ha beköszönt a rossz idő,akkor 2x megyek 1héten,de nem csak 1 órácskára:D

Így is nagyon vállas vagyok meg magas,és olvastam valahol,hogy az úszás vállasít!Et nem szeretném!Rem. nem így van,ha mégis,akkor így jártam,mert nem fogom abbahagyni:)

18/L


2011. aug. 19. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vállasít persze, de nem olyan nagy mértékben és olyan gyorsan, hogy hipp-hopp látszódni is fog.
2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vállasít olyan angy mértékben mint ahogy te azt elképzeled. de marhajó alakod lesz tőle az biztos. :)
2011. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cynic ***** válasza:
nem tudom miért hiszik azt egyes nők hogy az izmos, széles váll "ciki" vagy "undi". ne legyetek már hülyék, légyszives.
2011. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a média miatt van. ez lett beleverve a nép fejébe. de én férfiként büszkén kijelentem, hogy hányni tudnék a modell alkatú vékony f*s testalkatú lányoktól. pont
2011. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

nNem,ez nem a média miatt van,én szarok a médiára, azt hordom mait tetszik azt olvasok ami tetszik stb. stb. nem is nézek Tv-t se szvl.:) Az Nekem NEM tetszik,hogy vállas vagyok. & ezt olvastam v.hol,szvl. gondoltam megkérdezem:)

Utolsónak: Akkor tőlem biztos hánynál,mert sajnos nagyon vékony vagyok,és bármennyit is zabálok,nem hízok semmit sem:D Ezért kezdtem el jó másfél éve intenzíven sportolni,hogy izmosabb legyek:)

2011. aug. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!