Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy tudnám 1 levegővel...

Hogy tudnám 1 levegővel átúszni az 50m-est? Van itt olyan, aki áttudja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlásal sokat gyakorolsz akkor menni fog
2010. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mar nem tudom, de regen, amig vizilabdaztam, addig tudtam. Sokszor volt vital kapaciats edzesünk, hogy pl. oda gyor 5-7-s levegövel, vissza felpalyaig mell viz alatt, ebböl 50 hossz, meg pillango kettes levegövel, vissza megint mell a feleig. Idövel megy az egesz is (persze nem egy 5-7-es levegöjü gyors utan :) )
2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben volt hogy gyakoroltam, igaz nem sokszor. Ha most nekiállok, elsőre 25 m megy, 4-edszerre már 35 körül. Ha a technikám nem lenne fos, menne az 50 is. De szerintem erőnlét függő is.
2010. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Gyorsba 25 nem nagy ügy, 50 bajosabb... de ehhez már nem csak bazi nagy tüdő kell, hanem inkább úszni kell jól tudni. Ha simán, sok levegővel, nem tudod leúszni az 50m-ert mondjuk 40 másodpercen belül, akkor ne is próbálkozz.
2010. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Gyakorlás. Én is vizilabdáztam, és akkor aki soha nem gondolta volna, hogy egyszer át tudja úszni, előbb utóbb az is rákényszerült. Ismerősek a kolléga által emlitett edzések. Jajj, azok a régi szép idők.:-) Akkor simán ment az 50m viz alatt.
2010. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2010. dec. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!