Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fogadásból megpróbáljam...

Fogadásból megpróbáljam átúszni a Kis Dunát, még novemberben, vagy mondjam vissza?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 00:45
 1/6 anonim válasza:
84%
hät nagyon remélem illetve csak bizni tudok benne hogy kamu kéRdés..novemberben a minusz fokos dunät..hät nem tudom!én nem tenném!!!de ha mégis ilyen merész vagy..hirdesd meg magad hogy x napon x orakor egy igen elvetemült ätfogja uszni a dunät..és hogy pl délutän 4 kor gyülekezö..hidd el sokan elmennének..:D:D
2008. okt. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha tényleg megteszed, hírdesd meg, én is elmennék! :))
2008. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elég veszélyes csak akkor próbáld meg a megy melletted csónak. egyébként szerintem hülyeség:D mennyit kapnál érte?
2008. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd szerintem:P Én két éve nyáron unokatestvéremmel átúsztam, igaz nyáron. Nagyon gyorsan mélyül a vize, nagyon sodrós, és mivel hajnalban úsztuk át akkor is éppen elég hideg volt, hát még ha novemberben tényleg átúsznád:S Amúgy tényleg jó buli volt, de szerintem a tavaszt minimum várd meg.
2008. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy meg merem csinálni, így is állandóan meg vagyok fázva.

Amúgy részegen fogadtunk egy üveg Jégerbe, annyit kibirok, úgyis együtt isszuk meg.

Köszi a válaszokat!

2008. okt. 26. 12:52
 6/6 anonim válasza:
35%
Hát veszéjes de ha nagyon edzet vagy az uszásba meg probálhatod de akor is ugy hogy valaki meg meleted csonakal vagy valamivel mert ha nem vagy hozá elég edzet nem szoktál uszni nagyon akor ne csináld mert be is kölcsölhet a lábad vagy a kezed és akor gáz van de ha még is megakarod csinálni csakis ugy hogy valaki meleted van.
2008. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!