Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a horgászat szerepe?

Mi a horgászat szerepe?

Figyelt kérdés
Társadalmilag
okt. 9. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Csapatépítő tréning. :)
okt. 9. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Kifogás az alkoholizálásra.
okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a horgászat, csak is a sok pénzről szól. Horgászboltba a készlet háromnegyed része, lehúzásról szól. A magántavak pénzről, nagyon sok pénzről szól. Mondom úgy, hogy 50 évig horgásztam és 15 évig vezettem horgászboltot. Mára, mint nyugdíjas, saját tavacskámba horgászok, de inkább tokféléket nevelgetek.
okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%

Ha egy tóparton bot mellett üldögélve b*szol be, akkor egy elismerésre méltó horgász vagy.


***


Ha otthon egyedül b*szol be, akkor egy köcsög alkoholista vagy.

okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A férfiaknak ez az egyetlen kifogása hogy kicsit egyedül lehessen a házisárkány meg a visítozó puják nélkül.
okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ma már a horgászat, csak is a sok pénzről szól. Horgászboltba a készlet háromnegyed része, lehúzásról szól. A magántavak pénzről, nagyon sok pénzről szól. Mondom úgy, hogy 50 évig horgásztam és 15 évig vezettem horgászboltot. Mára, mint nyugdíjas, saját tavacskámba horgászok, de inkább tokféléket nevelgetek."


Elég sokan űzik. Az ilyet "fel szokták karolni" a politikusok.


Mit lehetne fejleszteni? Állítólag kevés a horgásztó.

okt. 9. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hobbi, ennyi. Akik horgásznak, szeretik csinálni.
okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig sem kell otthon lenni.
okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!