Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen a BVSC uszodája?

Milyen a BVSC uszodája?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A BVSC Szőnyi úti uszodája van hozzám a legközelebb, oda szeretnék eljárni úszni, de nincs róla a honlapon nagyon hasznos infó. Milyen medencéik vannak?

Illetve azt írja, oktatási és tanmedencéink hétköznapokon a közönség részére zárva tartanak.Csak hétköznap este (18-21) közt mennék úszni, ez így összefér, az oktatási és tanmedencéken kívül van 50 méteres?



szept. 15. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy 25 m-es ami kb vegig jyitva van, max 1-2 savvan lezarva oktatasra. Ritkan hetvegente megnyitjak az 50m-est

Amugy pont ugyanolyan mint mas uszodak. Hetvegen okes, hetkoznap este tele van.


Az ára miatt nem javaslom. Legutobb mikor voltam mar 3200 volt a jegy. Hajos, halassy, ludovika mind olcsobb, 2000 korul. Ha heti 1x jarsz mar akkor is havi 4800ft-rol beszelunk

szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, 3200, 29000 a 10 alkalmas

A közelsége miatt néztem ki, csak nem találtam róla sok infót

szept. 16. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!