Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lányok! Sulival úszni fogunk...

Lányok! Sulival úszni fogunk járni, és van egy kis problémám. Ez mennyire kínos?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy a mellbimbóm átüt az úszódresszen, ami sajnos egyrétegű. Éppen ezért szivacsot sem tudok tenni bele. Tudom, ha zavar vegyek újat, de igazából ez a dressz borzasztó kényelmes, egész jól áll és szívesen hordanám is. Csak nem tudom hogy mennyire kínos ha átlátszanak ott a dolgok... Nyilván fiú osztálytársaim is vannak, főleg ezért zavar a dolog és ezért nem tudom mit tegyek. Ti mit gondoltok?

aug. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél mellbimbó tapaszt/takarót, aztán ragaszd le ruha alatt. Így nem fog átütni.


[link]

[link]

aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Onnantol hpgy a medencebe vagy, z se latja aki akarja.
aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fiúknak is kirajzolódik a farkunk formája ha rátapad a vizes fürdőnadrág
aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sajnos a mellbimbó tapasszal én megjártam, mert a vízben leázott (lehet, nem jót vettem, vagy nem tudom), meg annak a körvonala is átütött. Lehet, hogy jobban jársz, ha veszel egy új dresszt, amibe tudsz szivacsot venni.
aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mellbimbó takaró az szilikon, meg újrahasználható. :)
aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat:)

Ezek szerint úgy gondoljátok hogy le kéne tapasztanom és valószínűleg akkor le is fogom. De engem tényleg az érdekelne, hogy kínos lenne-e ha nem tenném. Ez nagyon gáz dolog? Mit gondolnának a többiek?

aug. 8. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Abszolút nem gáz egyébként. Ha téged nem zavar, akkor legyél határozott a véleményeddel, és tegyél rá, mit mondanak, aztán más sem fog foglalkozni vele.

A tanácsok csak arra vonatkoztak, ha téged zavarna. :)

aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Addig a 20 méterig látják amíg elmész öltözőtől medencéig. A helyedben engem nem zavarna.

Szivacsosban utálok úazni ezért én felnőttként anélkül járok es le se szarom átüt e

aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!