Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszas altal megerosodnek...

Az úszas altal megerosodnek az izmok, ez igaz?

Figyelt kérdés
Doki mondta,hogy huzzak el uszni, mert a gerincemnek jot tesz.Sokaig boxoltam es ebbol van egy fajta eloreeso tartasom.Azt mondta,hogy 3 honap rendszeres uszas altal megerosodik a hat-has-es fenek izmom igy az izmok "kihuzzak" (kiegyenesitik) a tartasom.Ez igaz?
2009. jan. 5. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igaz. igaza van a dokidnak :)
2009. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
hát persze a dokinak mindig igaza van:D elméletben... én több mint 1 éve járok úszni mindig próbálok figyelni a tartásomra és mégis ugyanolyan a helyzet XD ez így leírva azért elég vicces sztem bár a dokinál már nem annyira
2009. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem épp ellenkezőleg történt. 2 évig úsztam hétfőtől - péntekig 1órát :)

és nekem a hasamon is ,,meglátszik"....

nem csak ott XD - a karom is erősebb és a lábam is ( bár elég vékony vok ) 14/L

1. válaszoló

2009. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En is attol felek, hogy nem lesz eredmenye (belefektetek idot-penzt-energiat, aztan ugyanilyen kerdojel leszek, mint most!?)

Amit en nem tudok felfogni, az az hogy ha a hatam mondjuk tiz eve gorbe, akkor ott konkretan mar a csontok is bealltak abba a helyzetbe.Szoval nem ertem, hogy lehetseges e az hogy annyira megerosodik a hatizmod, hogy meg a csontokat is kepes visszaallitani a normalis testhelyzetbe?????Na mindegy, egyelore nincs mas lehetosegem, mert se gyogytornara se masmilyen kezelesre nem kuld el, ugyhogy marad az uszas.

Koszi a valaszokat, ha valakinek vannak meg tapasztalatai akkor szivesen fogadom,sziasztok

2009. jan. 7. 14:16
 5/7 anonim válasza:
Egy picit biztos erősít, de inkább fogyaszt :)
2009. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kb. 10 éve úgynevezett "kérdőjel" testtartásod van, akkor az úszás nem fog teljes mértékben segíteni, csak korigálja azt.Erősíteni erősít...:)
2009. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az úszás az egész testet megmozgatja, nagyon egészséges :)
2010. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!