Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Cigizés mellett 500m gyors...

Cigizés mellett 500m gyors úszás 10perc alatt elfogadható eredmény?

Figyelt kérdés
Régen vizilabdáztam, triatlonoztam csak abbamaradt 8éve és 1 hónapja elkezdtem újra úszni heti 2-3-szor.

2022. okt. 24. 17:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha a sporthoz van elég kitartásod és erőd akkor ahhoz is hogy letedd a cigit. De tényleg. Nem savazásból mondom. Nincs is annál jobb érzés amikor full egészséges, sportos életmódod van és a cigi nem rondít a képbe.. ráadásul az úszás eleg jó levezető, így főleg nem értem a cogit
2022. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Cigit*
2022. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jogos a felvetés, már volt egyszer, hogy fél évig nem bagóztam csak visszaszoktam. Van pár hobbim a sporton kívül is (terepjáró szerelés pl) és agyamra ment valami aztán haverom addig erősködött amíg el nem fogadtam egy szálat aztán visszaszoktam. Teljesen igazad van. Köszi a választ.
2022. okt. 30. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!