Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hanyag horgász engedély?

Nemtom2222220202 kérdése:

Hanyag horgász engedély?

Figyelt kérdés

Sziasztok be vallom kicsit hanyag voltam a horgasz engedély vezetésével es nem úgy vigyáztam ra ahogy kellene.

Koszos, barna..

Es néha a dátumot meg cseréltem az idővel. Tehat be írtam az időhőz pl: 09.22 és a hónaphoz pedig 15:43 és csúnyán írtam benne..

Ezen jövőre változtatni fogok mindenféle képpen. Nem fognak meg büntetni le adáskor vag engedni fognak ujjat váltani?


2020. nov. 2. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
A fogási naplóra gondolsz?
2020. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
A lényeg, hogy az év végi összesítés pontos és olvasható legyen. Leadáskor csak azt fogják nézni.
2020. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok. Rendben. Köszönöm szépen
2020. nov. 2. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Szard le. Kutyát nem érdekli. De ha mégis, ott az élő példa, hogy hangyafasznyi helyre nem lehet beírni semmit. Idén azért ne akarj ellenőrrel összefutni, mert az azért szívbajt fog kapni.
2020. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
37%
Mér van itt mindenki lepontozva 0-ra?
2020. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2020. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!