Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mikor kapok hivatalos papirt...

Mikor kapok hivatalos papirt a bevont a fogási naplómmal kapcsolatban? Részletesen lent...

Figyelt kérdés

Kb 2 hónappal ezelőtt tilalmi időben hozzám került egy tükörponty de nem én fogtam ki.

Ellenőrzéskor nálam volt ez tény.

Rendőrségi ügy is lett belőle(szabálysértés) De ott szerencsére jól zárúlt az ügy rám nézve,mivel bizonyitékokkal rendelkeztem,így nem kaptam pénzbüntetést.

Az lenne a kérdésem,hogy mivrl a halőr a helyszinen elvette a fogási naplómat és ennek már 2 hónapja miért nem kaptam semmilyen hivatalos papirt ez ügyben,hogy pl ha be vonja az engedélyem azt meddig fogják vagy ha nem vonja be miért nem jött róla hivatalos papir?

Vagy eggyáltalán törvényesen meddig huzódhat úgy el egy ilyen ügy,hogy hogy nincs semmilyrn érdemi infó?

Válaszokat előre is köszönöm.



#horgászat #tilalom #fogási napló #Horgászengedély bevonása #Halvédelmi birság
2020. júl. 6. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az még nem lenne baj. A baj az, hogy ez is szarrá van lopva.
2021. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!