Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 vagy Foci? És miért?

Forma-1 vagy Foci? És miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Bizony van előzés, nem is kevés!


A fociban neked a 2 vagy 3 gól az eredmény egy 2 óra alatt?


Még ha percenként rúgnának gólopkat akkor még érdekes lenne, de így!Na ne viccelj!


Láttam meccset, de többet nem fogok!


És rámondom, hogy az F1 jobb, mint a foci, mert én úgy gondolom, hogy jobb, mint a foci!Csak azért szeretik többen az emberek azt a szemét focit, mert ők maguk is játszhassák!


F1 FOREVA

2010. máj. 31. 11:32
 32/45 anonim válasza:
Te nem érted a foci lényegét.. egy meccsen nem csak azt kell nézni hogy hány gól van!!!
2010. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
50%
szemét a nagyanyáád!!
2010. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
53%

sajnos nem tudom eldönteni, egyiket jobban utálom, mint a másikatxD

a forma-1 olyan szörnyen vontatott, ráadásul olyan borzalmas hangja van azoknak a formátlan tragacsoknak. a foci meg egyszerűen borzalmasan unalmas, mindenhonnan az folyik

(kérem a lepontozást:D:D)

2010. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Én nem pontozlak le, csak az érdekelne, hogy akkor téged mi köt le?

Csipkéket versz inkább a foci + a futam alatt, vagy mi?

2010. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Én a Forma1-re szavazok! Nekem az izgalmasabb!Az a jó idén az F1-ben h több pilóta esélyes a vb címre nekm már van 2 ember akik közül sztem az egyik idén Vb lesz! Sajnos Schumi nem megy olyan angyon jól de nme baj majd jövőre!!!


A focit szeretem de nme vok rajongó csak ha a németek játszanak azt megnézem mert nekik szurkolok! A Forma1 lényegére idén rájöttem, és tudom élvezni eddig azt se tudtam teljesen élvezni eddig is néztem de nem voltam fanatikus! Sajnos a focinak a lényegére még nem jöttem rá h abbna mi az izgi de majdidővel talá arra is még van időm hiszen csak 11 éves vok! Most 1-2 Vb meeccset megnézek meg néztem a BL döntőt is csak a 2. félidőn elaludtam:$!


VB: Go Deutschland!

F1: Go Schumi!(németek)

2010. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
Az F1 szerintem sokkal jobb, és olykor hihetetlen izgalmas tud lenni, felülmúlhatatlan, ezzel szemben a focit nem szeretem, de kinek ez kinek az.
2010. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
Forma-1. A foci nagyon unalmas szerintem. A forma-1-ben több esély van arra hogy történik is valami. :P
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék akadékoskodni, de a forma 1 mióta nem csapatjáték? Viccesen nézne ki, ha a versenyző kiszállna és kereket cserélne, vagy ő építené az autót éjszakánként, valamint a versenyek alatt ő figyelné a monitorokat is.

Bocsi az OFFért, láttam valami ilyen választ.

A véleményem az, hogy mindkettő nagyon érdekes, ha megtalálja az ember azt, amiért érdemes nézni, szeretni. Igen, meg kell érteni a lényegét. És ha megérted, akkor a foci nem arról fog szólni, hogy 20 ember kergeti labdát 90 percen keresztül, és a forma 1 sem csak másfél óra körözgetés lesz. Szóval én mindkettő mellett voksolok. Sőt, még nagyon sok sport mellett voksolok:)

2010. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

elrúgják a labdát, és futnak utána?!

http://www.youtube.com/watch?v=s5UYg_iHAdg


ajánlom a barcelona mérkőzéseit, aki megnéz párat, tuti megszereti a focit!

2010. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!