Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Forma-1 vagy Foci? És miért?

Forma-1 vagy Foci? És miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 15:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
50%
focii.. és bayern ( LLL ) május 22.. bajnokok ligája (Y) imááádom.. :) huráá *-* sokkal érdekesebb (Y)(Y)
2010. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:

Forma-1


Szeretem az autókat.... :)


Nemtom ,hogy mi az érdekes a fociban.. :S

Mi az élvezet abban ,hogy belerúg a labdába... oszt fut utána ,hogy megint belerúghasson !! XD

2010. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Előzővel egyetérteK!Én is ki nem állhatom!


F1 FOREVA!

2010. máj. 18. 16:15
 24/45 anonim válasza:

FORMA-1

Én nagyon szeretem!!!!!

L/16

(L.H.)

2010. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy nézed a focit hogy belerúg ozt fut utána akkor persze hogy nem élvezetes. Ennyi erővel ha úgy nézed a F1-et hogy csak köröznek akkor az sem.


A focit úgy kell nézni, hogy alapból van valami fogalmad a csapatról ami játszik, ha van kedvenc csapatod, akkor ismered a játékosait, tudod hogy mik történnek velük a való életben, mi van a csapat körül, ha jársz fórumokra akkor tudod hogy a többi szurkoló mit gondol, mit vár, stb. És ha így nézed, akkor ÉRTENI fogod hogy mi miért történik és nem csak azt látni hogy kergetik a labdát :-)

2010. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Igen, de

1. ki nem állhatom a csapatmunkát

2. Az F1-ben nem köröznek, hanem előznek is ,ezért fogott meg engem is

3. a fociban még az is szar, hogy az összes csapat egyszerre nem tudja összemérni az erejét, mint az F1-ben!


Na mindegy!

19.28 -as


Kinek drukkolsz?

2010. máj. 24. 14:45
 27/45 anonim válasza:

ALAP h a foci


ja és ha a f1-ben nem csak köröznek hanem előznek-->a fociban nem csak futnak a labda után hanem gólt is lőnek. és ha te rühelled a csapatmunkát arról csak te tehecc.

2010. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Dehogynem!A fociban csak futozgálnak a labda után és se eredmény, se semmi!Szal szemét az egész!


Az F1-ben pedig előzések vannak (nemtom honnan veszed, hogy nicnsenek előzések)

Ezért izgalmas az F1



Szal



F1 FOREVER!

2010. máj. 27. 15:34
 29/45 anonim válasza:
kedves kérdező.. te egy nagy b@lfasz vagy ha csak azt látod a fociban hogy futnak a labda után.. itt sokkal többről van szó.. nem mondom hogy nem érdekes a f1 de azt ne mondd hogy jobb mint a foci. Te am láttál-e egyáltalán egy focimeccset?
2010. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
melyik mesében hallottad hogy a fociban nincsenek eredmények?????:P s amugy a f1-ben kb 10 kör alatt látsz egy előzést!!! abban mi az érdekesség!! lerágnám a körmeimet alatta!!
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!