Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Elkezdhetem a szertornát?...

Elkezdhetem a szertornát? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,4 évet jártam balettra,színpadi modern táncra és stretchingre és 7 évet jártam úszni. Hajlékony vagyok és az az álmom hogy szertornász legyek,de lehetséges még hogy elkezdjem?A válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetsz tornász de sikeres tornász aligha
2016. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Versenyekre még kijuthatok? 165cm vagyok és 38 kiló
2016. aug. 21. 10:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem EB-ére vagy VB-re gondoltam hanem ilyen kissebb versenyekre?
2016. aug. 21. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szertornához kicsit magas vagy. Az alkatodhoz inkább az RG illene. Szertornázni is mehetsz hobbi szinten, de jelenleg nagyon vékony vagy pár kiló izom kelleni fog, mert tornában rengeteg erő kell.
2016. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Izmom van mert négy évet jártam a felsorolt táncokra verseny szerűen és hét évet úsztam verseny szerűen úgyhogy erősnek erős vagyok . És abba tudnál nekem segíteni hogy hol tudnám hobbi szinten csinálni itt Debrecenben?
2016. aug. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!