Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdhetem már az edzést?

Elkezdhetem már az edzést?

Figyelt kérdés
14 vagyok októberbe leszek 15 éves és szeretnék elkezdeni edzeni már szálkásítottam hasra és már van kockahasam de nem az a röndös hogy egyből látszódik hanem ha csak lehúzom a bőrt akkor látszódik.45 kg vagyok amugy amikor az iskolába mértük fel a zsir %-ot akkor ha jól emlékszem a testemnek 10%-a volt csak zsír.És most oda akarok kijukadni hogy elkezdjek-e 15 évesen 45-48 kg-al és 165 cm-el kondizni.Jah és ha szerintetek mehetek akkor milyen fehérje port ajánlotok vagy inkább vegyek marha fehérjét? Kérlek ne fikázzatok rendes válaszokat keresek!!!

2016. aug. 18. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mar elkezdheted. Nem kell feherje hanem etrend kell meg vitamin ennyi
2016. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 likebike ***** válasza:
Ne fehérjét vegyél,hanem rendes kaját,csirkét,halat,marhát,tojást,túrót,90g fehérjét egyszerű bevinni.Egy vitamint vegyél,mert az fontos meg menjen napi 10g zselatin,hogy ne legyen gondja az ízületeidnek.
2016. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Kezdheted, nem kell proteinpor, elég fehérjét be tudsz vinni kajából is.
2016. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 18. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze simán elkezdheted. Fehérjeport fölösleges szedned ilyen testsúly mellett, nem fogsz gyorsabban fejlődni. Az egészséges táplálkozás sokkal fontosabb.

Mivel gondolom akarsz még nőni, a gerincet terhelő gyakorlatokat kerüld. Én 17 évesen sem guggolok és hátedzésnél is megtámasztom a felsőtestem ferde padon, szerintem te se (bár én 80kg vagyok).

2016. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Étkezési tervet valaki tudna adni ami jó nekem?
2016. aug. 18. 14:48
 7/9 likebike ***** válasza:
Nyugodtan guggolhat a saját testsúlyával,többet úgyse bír el.Utána pedig fokozatosan növeli a súlyt.
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
A bodybuilder.hu-n találsz étrendeket. Neked kell napi kb 90g fehérje, 50g zsír. Ch-t előre nem tudni, de mehet 200-250g, aztán emeled ha nem jön a tömeg.
2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát sokat segítettetek :)
2016. aug. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!