Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan hízhatnék? Danabolt...

Hogyan hízhatnék? Danabolt már próbáltam, de az hoszutávon nem megoldás és csak szétcsesz

Figyelt kérdés
danabol tol fel jöt lazán egy 9,10 kg, de ez le is ment csak ne azt mondjátok, hogy egyek töbet zsírosat, mert azt magam tol is tudom és eszek is enek Elenére nagyon sovány vagyok
2010. ápr. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én mekis kajákat, gyros-t meg pizzákat ennék :) meg mindenféle süteményt. ja és ne mozogj sokat.
2010. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát van egy módszer amit kipróbálhatsz bár hosszútávra lehet ez sem túl hatásos. Az a lényeg, hogy egy darabig ne egyél túl sokat csökkentsd le a kalória beviteled számát (Ezzel nem azt mondom, hogy éhezzél és korogjon a gyomrod hanem olyat agyél amiben kevés a kalória). Ehhez hozzászokik a szervezeted és utána pedig zabálj be vagyis emeld föl a kalória beviteled számát így mivel a szervezeted a kevésre volt ráállva így kénytelen lesz raktározni. Viszont egy idő után ezt is megszokja:)

Hogy mennyi ideig kell kevesebbet enned azt nem tudom pontosan de ne túl rövid időben gondolkodj:)

2010. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen akarsz kinézni elkerűlhetetlen,hogy megbarátkozz a kalóriatáblázattal.

Nekem is volt hasonló problémám megálltam a fejlődésben.Kiszámoltam,hogy az addig fogyasztott napi 2000 kal kevés volt.Felvittem 3800 kalóriára,ebből fehérje 2gramm/testsúly.Két hónap alatt 82 ről megnőttem 93 ra úgy,hogy a derekamra csak 3cm jött.

Szénhidrátnak meg eszedbe ne jusson zsírosakat enni.A párolt rizs,banán,teljes kiörlésű kifli tökéletes.

Szteroidot szedni szerintem fölösleges ha jó az étrended.Keress rá Flex Weeler re,a 90 évek nagy testépítőjére.Nem régen volt a vesetranszplantációja,és nem azért szedi mai napig a bogyóit mert őrűlt,hanem mert a szervezete már nem termel tesztoszteront magától.

2010. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ én igy kiszámolni a kaloriát nem tudom de meg fogadom a tanácsod
2010. ápr. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!