Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan futhatok gyorsabban?

Hogyan futhatok gyorsabban?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, korosztályomban, a megyében a leggyorsabb. Sokan mondják, hogy nagyon gyors vagyok, de ez egy országos versenyen mintha elveszne... ezt úgyértem, hogy országosokon kb. 10-15. szoktam lenni.


Ebben kérném a segítségeteket, hogyha tudtok, adjatok tippeket!


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


Ui.: 60 méteren 7.12 a legjobbam.



2016. júl. 10. 14:24
 1/3 anonim válasza:

ezen csak edzessel tudsz segiteni

a 60 métered kezi vagy gepi meres?

mi a neved?

2016. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kézi mérés, verseny szerűen nem futok 60at, inkább 100at. Persze egy versenyen, ahol hivatalos mérés van, egyértelmű, hogy valamennyivel rosszabb az eredményem, ezért szeretnék gyorsabb lenni.
2016. júl. 12. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakosztalyt, ha komolyabb terveik vannak a sporttal. 14 évesen nem olyan rossz ez, én 16 évesen gépi méréssel 10,68at futottam 100on, azóta sem futottam jobbat,részben mert szerintem nem sok értelme van versenyezgetni, hacsak nem világverő adottságai vannak az embernek.Egy országos bajnoki címmel is szenvedne az ember pl egy EB-n VBn.
2016. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!