Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fitness versenyeket hol keressek?

Fitness versenyeket hol keressek?

Figyelt kérdés

Szeretnék ősszel indulni egy fitness modell versenyen,először a Fitbalance-ot tűztem ki célnak viszont olvastam,hogy először célszerűbb valamilyen kisebb versenyt választani. Nem találok neten ilyeneket,csak IFBB vagy más nemzetközi versenyeket ad ki. Valaki esetleg tud olyan rendezvényt ahol amatőrök versenyeznek főként? A Muscle Beachről és a Bikini Body-ról már lecsúsztam felkészülés szempontjából. Mindenképpen őszi versenyeket keresek.

Előre is köszi ha valaki válaszol :)



2016. júl. 4. 17:46
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Ősszel legjobb erre a bodysport kupa és abban is a tehetségkutató résznél benevezni.
2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!