Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nézte ma délelőtt valaki a...

Nézte ma délelőtt valaki a műkorit? Ki volt az az amcsi srác, a vége előtt, Oliver. Nemtudom a teljes nevét?

Figyelt kérdés

Utolsó előtti volt ha jól sejtem, fekete hajú, tuti amerikai, tudom,hogy egy 4es axel helyett csak triplát ugrott és elrontotta a forgást.Fekete fehér ezüst ruhája volt, fekete haja,csillagszemű juhász szemei :) a végé verte a jeget,hogy elrontotta és kint az eredményhirdetésnél egy idősebb nő és férfi volt vele, koszorú volt a fején és vörös virágcsokra.Azt mondták,hogy megoszlanak róla a vélemények mert mindekiről őszintán megmondja a véleményét.

Azelőtt az olimpiais pasi előtt volt aki ezüst érmes lett.


Imádom nézni,de nem ismerem őket,viszont ez a srác cukinak tűnt és kell a neve,szóval ha vki tudja súgja meg légyszi:)


2010. febr. 19. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

15:51,15:53 vagyok

én is 21 vagyok,kb.4-5 éve imádom a korit..Lambiel miatt kezdtem el nézni,de mostmár amúgy is imádom!!!:)



a linkelt oldalon felül a profil,életrajz menüpontok a legjobbak.

2010. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Már megnéztem,onnan az infó is:D


Wáááá,nagyon jó ez a pasi:D

2010. febr. 19. 16:15
 13/14 anonim válasza:

egy kérdéssel a Tiéd előtt tettem fel egy kérdést pont róla, de mindegy. az úgyis egy kicsit más jellegű kérdés.

"I'm not here to please 10-year-old girls and their 45-year-old moms..." - egy régebbi interjúból idéztem őt.

szóval feltaláltad a spanyolviaszt. nem Te vagy az első sem a második, aki Johnny Weir imádó lesz azért mert "csillagszemű juhász"(wtf??xD). sajnos sok az ilyen "rajongója" is. talán több mint a többi mőkorcsolyázónak úgy átlagban. :/ ezért (is) nem akarják komolyan venni hiába is dolgozik meg érte nagyon jól. mi sem jobb bizonyíték erre mint amit a mostani olimpián műveltek vele. Torino-i 5. helyezésről most visszaesett a 6.-ra. mert 4 évvel ezelőtt legalább még nem volt ilyen ismert a csillagszemű-rajongó anyukák körében. azóta persze már rengeteget fejlődött, de mégis egy helyezés visszalépés volt a jutalom. amikor Johnny Weir szóba jön, mindenki hamarabb kezdi el boncolgatni a ruháját, megjelenését, viselkedését, "bu.zi-e vagy?"-témát, aztán csak sokadszoros tényező az amivel a kenyerét keresi és amiért tulajdonképpen itt van.

Te, figyu, amúgymeg ha tényleg érdekelt volna annyira a műkorcsolya mint ahogy állítod, akkor nem most láttad volna először. már olimpiából is ez volt neki a második.

2010. márc. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nézd,nem szoktam nap mint nap követni a műkorit,de szeretem nézni az tény.Nem vagyok olyan fan mint te, hogy azért imádom mert milyen zseniális.Tény,hogy gyönyörűek az ugrások, a forgások stb stb, de azért annyira nem érzem magamhoz közel mint te.

Fogjuk rá,jogos a felháborodásod,én is sokszor így kiakadok,igaz csak magamban,nem fakadok úgy ki mint te:)(mondjuk én Kimi Raikonnen-nél voltam így, amikor mindenki őt kezdte el imádni,én meg már 11 évesen őt néztem a Saubernél), mondjuk én nem követek úgy senkit mint egyesek, nem mászok utána, nem érdekel 100%osan,mert van egy férjem és egy kislányom akit imádhatok eléggé.


Légyszíves fogd vissza magad, azt pedig,hogy bejön ne irigyelld tőlem, rendicsek? ^^

2010. márc. 1. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!