Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nézte ma délelőtt valaki a...

Nézte ma délelőtt valaki a műkorit? Ki volt az az amcsi srác, a vége előtt, Oliver. Nemtudom a teljes nevét?

Figyelt kérdés

Utolsó előtti volt ha jól sejtem, fekete hajú, tuti amerikai, tudom,hogy egy 4es axel helyett csak triplát ugrott és elrontotta a forgást.Fekete fehér ezüst ruhája volt, fekete haja,csillagszemű juhász szemei :) a végé verte a jeget,hogy elrontotta és kint az eredményhirdetésnél egy idősebb nő és férfi volt vele, koszorú volt a fején és vörös virágcsokra.Azt mondták,hogy megoszlanak róla a vélemények mert mindekiről őszintán megmondja a véleményét.

Azelőtt az olimpiais pasi előtt volt aki ezüst érmes lett.


Imádom nézni,de nem ismerem őket,viszont ez a srác cukinak tűnt és kell a neve,szóval ha vki tudja súgja meg légyszi:)


2010. febr. 19. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Evan Lysacek?
2010. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem,szerintme nem ő.Úgy emlékszem Oliver volt az utóneve...de nem hallottam emrt pot akkor ment el egy hangos kocsi a ház előtt a kiírást meg azért nem láttam mert kaksi a tévé:S


De szerintem nem ő volt,sokkal szebb volt az arca és a szemei is mások voltak...nincs Oliver nevű?Aki ma volt?Azt sme tudom,hogy keressem:S

2010. febr. 19. 15:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Johnny Weir:)

imádom...olyan édes volt,ahogy verte a jeget:)

2010. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

15:25 vagyok


ő az;)


[link]

2010. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Wúúúú tényleg ő:D Köszi lávollak:D


Na már a hallásom sem a régi:D Köszi Köszi Köszi:D

2010. febr. 19. 15:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Oh istenem ha nem lenne férjem és gyerekem rámásznék:D
2010. febr. 19. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:

én S.Lambiellel vagyok így..bár se férjem se gyerekem:S


de évek óta imádom!!!lenyűgöző..


Johnny is cukipofa és tehetséges.

2010. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


magyar rajongói oldal,sok linkkel,érdekességgel.

2010. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ohh köszi:)Imádom kislánykorom óta a műkorit amúgy(igaz most is csak 21 vagyok:D), bár nem fanatikusan követtem:)Ma is véletlenül láttam meg:)


Köszi az oldalt máris megyek oda:D

2010. febr. 19. 15:57
 10/14 A kérdező kommentje:
Ohh nem is tudtam,hogy Okszána Bajul miatt kezdte el csinálni ...én meg miatta kezdtem el nézni :D
2010. febr. 19. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!