Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki örül annak hogy sebastian...

Brendon39 kérdése:

Ki örül annak hogy sebastian vettel nyerte meg a 2015-os malaj nagydijat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
en.
2015. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hamilton rajongóként mondom, hogy ez jót tett a Forma-1nek.

Nem tetszett hogy Alonso helyére Vettelt szerződtették le, de ez a győzelem már kijárt a Ferrarinak és a sportnak is. (Bár én személy szerint Kimit szívesebben láttam volna a dobogó tetején)

De az egyáltalán nem biztos, hogy az év további részében is ilyen jól fog menni nekik, a Mercedes most azért rontot a stratégián, remélem összejön Hamiltonnak a 3. cím.

2015. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En mint ferrari drukker orulok es nem csipen a mercit
2015. márc. 30. 16:23
 4/8 anonim válasza:
Én
2015. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelen!
2015. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülök, Vettel és Ferrari szurkoló vagyok. Mindig szurkoltam a Vettelnek, komoly sportember és komolyan veszi, amit csinál, mindamellett amit a csapatért tesz, ahol dolgozik, legyen az ferrari vagy red bull, lenyűgöző és példaértékű. Elfogadom, ha más csapat jobb, a Mercedes nagyon erős, Hamilton nagyon magabiztos, de talán már egy kicsit a másik véglet... Kijárna már az F1 rajongóknak egy kis pezsgés, akárki is adja meg azt, csak ne legyen egyeduralom. Ez a maláj nagydíj egy izgalmas futam volt, előzésekkel, meglepetésekkel. Ilyenre lenne mindig szüksége az F1nek. Üdv
2015. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én,a legtehetségesebb pilóta szerintem,szurkolok neki.:-)

Vettel the best.:-)

2015. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a felvezető kocsinak szurkolok ők mindig elsők :D :D
2015. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!