Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek az orszaguti...

Szerintetek az orszaguti versenykerekparozasbol meg lehet elni?

Figyelt kérdés
ugy hallottam hogy keves fizetesuk van.14 eves vagyok,es nem tudom hogy folytassam -e a versenyzest.
2010. febr. 15. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg. De nagyon kevés embernek. A világ élvonalában kell lenned. Bodrogi, aki az egyetlen nemzetközi szintű kerékpárosunk, anyagi okból költözött külföldre, mert itthon nem tudta finanszírozni se a versenyzését, nemhogy megélni belőle.
2010. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ha te már versenyző vagy, és letettél valamit az asztalra, akkor lehet, hogy Bodrogi hajlandó szóba állni veled, és ő mindenkinél jobb választ adhat. Próbáld megkeresni, és írni neki valahogy.
2010. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagi vagyok.
2010. febr. 15. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs de Bodrogi simán eléldegélt volna mivel az apja fizetett neki mindent..aztán azért ment ki mert itt nemvolt még akkorcsapat mint franciába és az apja segítségével bejutott a Creditbe... amúgy meg egy hazaáruló kis köcsög...eldobta a magyar állampolgárságát..jhééé..köcsög pedig enélkül nem indulhat VB-n v EB-n mert a franciaválogatottban jobb emberek is vannak nálaxD


am meg télleg kevés pénzt kapnál..én ismerek 1-2 vállogatott versenykeróst és hát elég kevés pénzt kapnak:S.. némelyik külön dolgozik még vhol h legyen pénze:S...

2010. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem magyarországi vagy akkor hol laksz?:D



am meg Bodrogit nemtom miért isteníttitek...nagyképűű hazaáruló ennyi a véleményem róla..

sokkal többet ér számomra egy Kusztor vagy egy Ivanics:D



am meg ha szlovákiából írsz ott azért elégjó a kerékpársport:D meghát van 1-2 kerós aki még a Touron is elindult:D


ha Erdélyből akkor ott a román versenyszervezők azért még tanúlhatnának vmit:DxD(voltam már román versenyenxD háát vicces voltxD..)

am meg gyere el egy magyar versenyre és kérdezgess nyugodtan:D

pl egy "Tour de Pécs"-re vagy Egy "kínok kínjára" vagy Tihany kupára az úgyis nemsokára lesz szall vannak igényes versenyek :D de a legjobb az a Gemenc GP :P

2010. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerbiabol vagyok.
2010. márc. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!