Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Rosberg, Ricciardo vagy...

Rosberg, Ricciardo vagy Hamilton? Ki lesz a bajnok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez lesz a top 5

1. Rosberg

2. Hamilton

3. Ricciardo

4. Bottas

5. Vettel

2014. aug. 24. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:

1.Rosberg

2.Hamilton

3.Ricciardo

4.Bottas

5.Alonso


De nevetnék ha a merciseknek sikerülne elszórakozni az egyénit és Ric lenne a bajnok:D

2014. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Rosberg (Hamiltont szeretném)

2. Hamilton

3.Ricciardo (Canadában a merci hibás volt. Magyar, eső volt. Belga, kiütötték egymást a mercik)

4.Vettel (Most jönnek majd az olyan pályák ahol Vettel legyőzi a williamsat és a ferrarit, esetleg a Mercit.)

5.Alonso (biztos szoros lesz a verseny Bottassal)

Biztos lesznek büntetések is a motorok miatt.

2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát, azért Vettellel kapcsolatban azt is számoljátok be, hogy az összes mocit elhasználta már, és vagy tré motorokkal megy, vagy kapja a büntiket. most is mi volt hétvégén...


szerintem Rosberg, Hamilton, Ricciardo, Bottas, Alonso lesz a vége.

2014. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vettel eddig szerencsétlen, de sajnos kell vele számolni.

Még van 1 motorja szerintem.

Mindenki elég rendesen használja a dolgokat.

Szerintem Monzára mindenki megkapja az új motort, Szingapúrtol meg mindenki azzal megy amivel tud.

2014. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h Hamilton vb lesz idén... a csapat nem mellette áll, ráadásul Rosberg is úgy szórakozik vele ahogy akar...

Rosbergnek se adnám a címet, mert csalással szerezte meg...

Ricciardo igazán megérdemelné, és jót nevetnék is rajta ha behúzná...nem is látom elképzelhetetlennek, mert 2007-ben is elbukta Alo és Ham is 1 ponttal a vb címét saját hülyeségük miatt...

Hamiltonnak egyébként tanácsolnám, hogy jövőre saját csapattal induljon, ahol ő az egyedüli versenyző... mert ahol ő ott van, ott biztos h nincs nyugalom, csak a cirkusz, civakodás, sárdobálás...

2014. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hamilton lesz a világbajnok, ebbe egészen biztos vagyok. Ricciardonak nagyon halvány esélye van, Rosberg meg nyerő szériába van, és még így is csak vmi 29 (?) ponttal vezet Hamilton előtt, úgy hogy ez egy futama még csak 11 volt. Hamilton egyértelműen jobb, és még bőven van esélye visszafordítani kockát, úgy hogy az legyen mint év elején volt.


Top 10 szerintem:


1. Hamilton

2. Rosberg

3. Ricciardo

4. Bottas

5. Alonso

6. Vettel

7. Hülkenberg

8. Massa

9. Button

10. Raikkönen

2014. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Hamiltonra szavazok, Rosberg egy ***** nem érdemli meg. Ricciardo rá ér még. Majd jövőre lesz az övé a VB cím
2014. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hmmm... Hát Rosberg!!! Ki más? Csak ő lehet!!! Senki más! Csakis Nico!! :) Hajráá!
2014. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!