Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem tudják az alonsosok...

Miért nem tudják az alonsosok elfogadni, hogy Vettel a bajnok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy mi ebben olyan nehéz. El kéne fogadni, hogy ő szerezte a legtöbb pontot, tehát övé a bajnoki cím, és megérdemelten az övé. A sárga zászlós hülyeségeket már tisztázták: MINDEN ELŐZÉSE SZABÁLYOS VOLT!


Mi ez, hogy hátszele van Vettelnek, meg mindig neki kedveznek? Az egyetlen csapat, akinek itt hátszele van, az a Ferrari. Nekik bizony mindent szabad, míg Vettelt minden kis hülyeségért megbüntetik mindig.


Mi alapján mondják, hogy Alonso jobban megérdemelte volna? Vagy hogy Vettelnek szerencséje volt? Szerintem Vettel legalább 40 pontott dobott idén balszerencse miatt, míg ez Alonsonál kb. 15 pont (a Belga rajt), emellett Alonso mindig profitált Vettel vagy épp Hamilton problémáin.


Nagy nagy csoda, hogy az utolsó versenyig ki tudta húzni Alonso, de a hihetetlen szerencsesorozata elhagyta a végére. Szerintem a fanjai örülhetnének, hogy egyáltalán esélye volt a vb. címre.


2012. nov. 29. 19:05
1 2
 1/13 SSanchez ***** válasza:
Szerintem egy nem-et kihagytál a kérdésedből.
2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 El Greco ***** válasza:
Hát,azért nem fogadják(uk)el nehezen,mert bosszantó,hogy Newey mindig egy szuperautót tervez,vagy páncéltankot(Brazília)
2012. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

El Greco is tuti Nyalonso fan...


Egyszerűen jobb volt a RedBull mint a héderező, nagyotmondó, nagyképű ferka.


Alonso más autókkal lehet nagyobb esélyel nyerne... A ferka nagyon hányaveti banda lett sokszor hallani ahogy Fernando oltja őket keményen, mert megint csak hédereztek meg csak a pofájuk járt.

2012. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Newey mindig egy szuperautót tervez,vagy páncéltankot(Brazília)"


nem kötözködni akarok de ez egy technikai sport és azért nem mindegy milyen az autó.


[link]


aki pedig a jobb autót készíti azé a siker. Egy boxolót sem piszkálunk azért mert jobban sikerült a formaidőzítés vagy a felkészülés.

2012. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Hát,azért nem fogadják(uk)el nehezen,mert bosszantó,hogy Newey mindig egy szuperautót tervez,vagy páncéltankot(Brazília)"


És ezért Vettel a hibás? Rohadjon meg a szemétláda, hogy nem egy HRT-vel lett bajnok?

2012. nov. 29. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem az Alonso fanokat. Ilyen a technikai sport. Nem kívánságműsor. Az nyer, akinek jobb autója van!
2012. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a Newey-zást, ne mondjátok már, hogy a hatalmas autógyárak között egy energiaital-gyártó cégnek van pénze megvenni a legjobb mérnököt!Természetesen Newey kiváló mérnök, de a többi csapatnak is hasonló alkalmazottaik vannak.
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eltudják fogadni, de arra lehet nem gondoltál, hogy Alonso is ilyen nyomi, hogy mindig sír, ezért a rajongói is mindig sírnak.
2012. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 El Greco ***** válasza:
Kikérem magamnak,utálom az egész Ferrarit,amióta meglépték azt az undorító lépést Austinban Massával.És ami még bosszantott,hogy Alonsónak még volt pofája dicsérni ezt a lépést!!!VégigMassának drukkoltam az idényben,Vettelt nem akarom bántani,de Newey túl jó autót rak alá.
2012. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 El Greco ***** válasza:
Amúgy Kérdező,és Khoyun,miért gondoljátok,hogy engem ez az egédz zavar?Azt írtam meg,hogy szerintem miért nem fogadják el az Alonso drukkerek,hogy Vettel a bajnok.Az(uk)jelzőt azért tettem zárójelbe,mert már nem neki drukkoltam az utolsó két futamon(Austin miatt).
2012. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!