Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért nem tudják az alonsosok...

Miért nem tudják az alonsosok elfogadni, hogy Vettel a bajnok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy mi ebben olyan nehéz. El kéne fogadni, hogy ő szerezte a legtöbb pontot, tehát övé a bajnoki cím, és megérdemelten az övé. A sárga zászlós hülyeségeket már tisztázták: MINDEN ELŐZÉSE SZABÁLYOS VOLT!


Mi ez, hogy hátszele van Vettelnek, meg mindig neki kedveznek? Az egyetlen csapat, akinek itt hátszele van, az a Ferrari. Nekik bizony mindent szabad, míg Vettelt minden kis hülyeségért megbüntetik mindig.


Mi alapján mondják, hogy Alonso jobban megérdemelte volna? Vagy hogy Vettelnek szerencséje volt? Szerintem Vettel legalább 40 pontott dobott idén balszerencse miatt, míg ez Alonsonál kb. 15 pont (a Belga rajt), emellett Alonso mindig profitált Vettel vagy épp Hamilton problémáin.


Nagy nagy csoda, hogy az utolsó versenyig ki tudta húzni Alonso, de a hihetetlen szerencsesorozata elhagyta a végére. Szerintem a fanjai örülhetnének, hogy egyáltalán esélye volt a vb. címre.


2012. nov. 29. 19:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Minek általánosítasz? Én Alonsonak szurkolok, mert jobbnak tartom, de kénytelen vagyok elfogadni. Mi mást tehetnék?

Amúgy pedig, ez az idióta kérdés is csak arra volt jó, hogy egymásnak ugrasszuk a két szurkolótábort, ami végül is sikerült...

2012. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem akartam kötözködni ezt le is írtam, valamint nem vagyok gondolatolvasó sem ezért nem tudtam hogy miért is raktad zárójelbe az"uk"-ot.
2012. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 El Greco ***** válasza:
OK,meg van beszélve.
2012. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!