Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok? (többi lent)

El Greco kérdése:

Mit gondoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én nem értem a Toro Rossót.Tavaly Buemi is,és Algersuari is jól ment,mondkettõnek volt egy-egy 5.helye is,erre kirúgják õket,az idén pedig Ricciardo és Vergne feleannyi pontot gyûjtöttek,mint a tavalyi páros.Ráadásul meghosszabbították a szerzõdésüket!!!

Fejtse ki valaki,miért van ez,tavaly a Toro Rossónak szurkoltam,és nem értem ezt...



2012. nov. 29. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Két okot tudok erre mondani:

1. Fiatalabbak egy kicsit, mint Buemiék

2. Ígéretesen mentek az első évükben, mint Buemiék

2012. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt még:

A Toro Rosso a RedBull második csapata, és keresik Vettel csapattársát arra az esetre, ha Webber visszavonul. Sajnos ez már nincs messze! :(

2012. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2012. nov. 30. 08:13
 4/7 Br3nor válasza:

Amikor Buemit és Algersuarit kirugták akkor nyilatkoztak is róla, hogy nem azért mert rosszul mentek. A toro rosso-t csak tanuló csapatnak csinálták az újoncoknak. Ők ketten pedig már pár éve az f1-ben voltak úgyh már közel sem számítottak újoncnak így jött a váltás.

Ez volt a hivatalos álláspont, aztán hogy mi a valóság az már megint egy más kérdés :D

2012. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az idei Toro Rosso jóval gyengébb volt a tavalyinál,de a végére így is bele jöttek a pilóták. Ráadásul a Toronak az a célja hogy a Red Bull-ba keressék a megfelelő pilótát és ennek nyilvánvalóan Buemiék nem tudtak eleget tenni.
2012. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Buemi és Algersuari már jó pár évet lehúztak a csapatnál, és ugye a Torro Rosso a Red Bullba keres fiatal pilótát, aki majd (valószínűleg) Webber helyére mehet majd. Ha minden igaz, 3 évet voltak Buemiék a csapatnál, és ha jó pilóták lettek volna, akkor 2012-re máshová is mehettek volna.
2012. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Torro idén az egyik leggyengébb csapat volt. Erről nem Ricciardoék tehetnek, hiszen a csapat amióta nem a red bulltól kapja az autót szinte semmit nem fejleszt, így természetes hogy évről évre hátrébb esnek. Buemi meg dídzsé gyerek elég kalki volt, ideje volt már őket kirúgni, Vergne meg Ricciardo már most többet mutattak egy gyengébb autóval, ha még ez a pontokban nem is mutatkozik meg. Bennük van még perspektíva, Buemiben meg algerszószban már nem volt.
2012. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!