Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol és hogyan tudhatom meg,...

Hol és hogyan tudhatom meg, hogy mennyit futok 100-on?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés,de tökre érdekel. Az nem az igazi,ha ismerőssel kimérjük körülbelülre a 100 métert és stopperral méri,de ha odamegyek egy valami komolyabb edzésre,akkor meg lehet kiröhög az edző,hogy csak meg akarom tudni mennyit futok és semmi más.

2014. aug. 13. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van az agyakban az, hogy bárki kinevet bárkit, mert sportolni akar...
2014. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem hogy találnál, vagy ha találnál is akkor oda tudnál férni egy olyan edzésre, ahol tényleg pontosan mérik. Nálunk is diákolimpián ilyen kihúzós vonalzóval és stopperral mértek. Az edzéseken sincs komolyabb, főleg itt M.o.-on. Pontosan ugye úgy tudod megmérni, ha ilyen chippes időmérés van, ami rögtön érzékeli ahogy indulsz és ahogy beérsz.
2014. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen,de a stopperos megoldás meg marhára nem pontos,annak másodperces hibája is lehet. Még arra gondoltam,hogy a maximum sebességem talán kitudnám egy gps-es kütyüvel,amiből valamire tudnék következtetni,de abban se vagyok biztos,hogy olyan nagyon pontosak ilyen kis sebességnél. Egyetemeken szerintetek lehet ilyen méréseket csinálni? Úgy értem,hogy ha felveszek tesit,akkor lehet az egyetemnek ilyen mérőberendezése a futópályán?
2014. aug. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!