Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Élsport dopping nélkül?...

Élsport dopping nélkül? Tisztességes versenyzés? Hová lett a valódi sport? És te magad mit választanál?

Figyelt kérdés

Mindent a pénz mozgat már a sportban is - na meg a doppingt.


Felmérések szerint 1. ha lenne lehetőséged egy ismeretlen doppingszer segítségével megnyerni egy olimpiát, belemennél? Majdnem 90% igent mondott egy egyetemen. Szintén ott: 2. akkor is élnél a lehetőséggel, ha belehalhatnál a doppingszer okozta mellékhatásokba? Az arány nem sokkal lett kevesebb...


Mit gondoltok erről? És ti mit válaszolnátok a kérdésekre?


2009. dec. 23. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jah el is felejtettem: és az első elődöntőben kiestem (ma volt), már az elődötőben majdnem világrekord született hmm.. ez érdekes.. :|
2010. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Manapság már rengetegen doppingolnak.Ez olyan dolog,hogy attól függ mi a sportág,meg mik a célok.Bodybuildingben mindne szekrény méretű emberke szúrja magát ez nyilvánvaló,ahol a nagykutyák versenyeznek,ott mind szteroidos,de vannak naturál versenyek is,ahol meg nem. Küzdőspontokban nincs nagyon értelme doppingolásnak,kreatin más dolog. Egyébként meg ha pénzes versenyről van szó,akkor simán megérheti doppingolni,de azt jobban is szűrik. Csak ambícióbol,nem pénzkeresetből versenyezve szerintem értelmetlen a doppingolás, úgyis kinyirja a májat.
2010. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyképűségből mondom,de úgy se fogtok eljutni olyan szintre hogy használni kelljen ezeket a szereket....amúgy meg ha nagyon űzől egy sportot és jobb eredményt akarsz ,akkor muszáj a dopping ,vagy ha ebből akarsz élni akkor is kell a dopping ,hogy elérd azt amit nem sokan tudnak....neked kell tudni hogy mit akarsz ...,én pl ,csak úgy a semmiből kezdtem el 2 éve testepiteni ,futni,boxolni,és semmi olyan nem volt bennem hogy menyek versenyre ,szval csak is magamért csinálom ,és nem akarok versenyezni ,pedig tudom hogy én is helyt állhatnak a többiek közt , de tuti az lenne,hogy előbb utobb valamilyen szerel javitanom kéne az eredmenyeimen..amúgy meg 19 éves vagyok,testsulyom 90 kg,magasagom:178cm,135 kg-ot nyomok fekve,hosszú távon jól futok,rövid távon is,gyors is vagyok,és egy szalcigit nem szívtam el életembe ,és nem doppingoltam ...na további szép napot éljetek egészségessen.
2012. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!