Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményed Schumacher...

Mi a véleményed Schumacher visszatéréséről a Forma1-be?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriába illik a kérdés, de érdekelne a véleményetek, hogy mit gondoltok a fent feltett kérdésről.

A hivatalos hír: [link]


2009. dec. 23. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem8, mindig a "kicsiknek" szurkolok/tam ;)
2009. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
utálom shumit és remélem hogy még az év elején úgy jár mint massa és akk egész évbe nem lesz utálom mert igy már mindenki tudja hogy ki fog nyerni amelyik futamba ő van az bunda ez a véleményem róla
2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
53%

14 éve nézek F1-et és azóta nálam csak Schumi és csak a Ferrari létezik. Ezen nőttem fel. Hihetetlen ember a pályán és azon kívül is. Nincs elszállva magától mint egy-két versenyző(most sorolhatnék neveket de nem akarok senkit megsérteni ezzel). Kicsit furcsa lesz a Mercinél látni, de nagyon örülök hogy visszatér. Legalább lesz kinek szurkolni. Bizonyítania pedig már nem kell semmit szóval beégésről szó sem lehet. A 7 VB cím magáért beszel.


"Schumacher is the only real king."


GOO SCHUMI !!!!

2009. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:57-nek csak annyit, h 2007-ben is mindenki elverte nem?


Soha az életben nem szurkoltam Schumachernek, kivéve az utolsó éve(2006) végén. Nem csíptem a fejét, de elismertem az eredményeit. Jövőre viszont neki fogok szurkolni, és ha megint úgy megy, mint régen, akkor végleg elismerem, hogy ő a világ legjobb F1-es pilótája.

Én nagyon örülök, hogy a mercinél kötött ki, és egy igazi német csapattól fog mindenki rettegni. Mindíg mercis voltam, kivéve a Raikkonen ferraris éveket, de most várom, hogy elkalapálják újra a ferrerit. Mindent bele Sumi!

2009. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ő egy legenda már most is. ha újra vb lesz arra nincsenek szavak. egy zseni
2010. febr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!