Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményed Schumacher...

Mi a véleményed Schumacher visszatéréséről a Forma1-be?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriába illik a kérdés, de érdekelne a véleményetek, hogy mit gondoltok a fent feltett kérdésről.

A hivatalos hír: [link]


2009. dec. 23. 12:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%
Én örülök neki.
2009. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Egyik szemem sír a másik nevet. Mióta eszemet tudom Ferrari és Michael Schumacher rajongó vagyok. Mióta befejezte a Forma 1-es karriert nem szurkoltam senkinek. Most hogy visszatér ismét lesz kinek szorítanom de az igazság az hogy Scumacher és a Ferrari neve egy életre összefonódott és most nehéz lesz megszokni a Brawn GP - Schumacher párosítást. Szívesebben látnám a Ferrari színeiben de biztos vagyok benne hogy Ross Brawn-nal ismét nyerő csapatot alkotnak. Go Scumacher Go Brawn GP előre a 8.-ért.
2009. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Schumi jó fej, nincs elszállva magától, végtelenül emberséges és szerény. Nagyon örülök, hogy visszatért, és tiszta szívből drukkolok neki!!!
2009. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Manócska'90 válasza:
71%
Nagyon boldogságos vagyok! :DDDD
2009. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Örülök csak nem a Mercédeszhez kellett volna hanem Massa mellé a Ferrariba, ez igy egy kicsit csapatárulás féleség, igaz ilyen nem lehet mondani a forma -ben
2009. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
10%
Schumacher égni fog még a víz alatt is!!!Nagyon le fog szerepelni!!!De majd visszajön KIMI és átveszi a helyét!!!
2009. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem illene hozzá a brawn mercedes.Ö a ferrari arca.
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
KIMI? :D LOL Kimi egy láma ;)
2009. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
63%
Kimi semmit se tud mindenki agyonveri
2009. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Massa mellé persze...Alonso nagyon is jó helyen lesz ;) Amúgy engem nem nagyon zavar..habár lehet lesz egy ellenfele Alonsonak a VB címért ;)
2009. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!