Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1. Mire lehet számítani a...

F1. Mire lehet számítani a következő évben szerinted? Top 10 pilóta az összetettben?

Figyelt kérdés

Már annyira be van harangozva az, hogy sok minden változik, hogy szerintem minden marad a régiben. Gondolok itt a Red Bull, Ferrari, Mclaren, Mercedes csatára. Annyiban fog csak változni szerintem, hogy a Lotus eltűnik az élmezőnyből, és hogy a Mclaren, ismét az élmezőnyben lesz.

Jövőre nagyon fog számítani az, hogy ki az aki kiegyensúlyozottan tud teljesíteni, ha jó az autója. És a mostani mezőnyben 4 olyan pilóta van, aki ha jó az autó maximálisan kiegyensúlyozott tud teljesíteni(Kimi, Button, Alonso, Vettel).

Épp ezért szerintem ez lesz a végeredmény:

1. Kimi Raikkönen

2. Jenson Button

3. Fernando Alonso

4. Sebastian Vettel

5. Nico Rosberg

6. Lewis Hamilton

7. Kevin Magnussen

8. Daniel Ricciardo

9. Nico Hülkenberg

10. Adrian Sutil



2014. jan. 3. 01:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs jobb dolgod?
2014. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

erős lesz a Ferka, és a Merci, mert közvetlenül a motorhoz fejleszthetik a kocsit. A red bull is ott lesz, mert szerintem kitart a lendületük. Szal Rosberg, Hamilton, Kimi, Alonso, Vettel tutira ott lesz, Ricciardo is.


Aztán hogy a többiek mit alkotnak, az nagyon lutri. A meki az utolsó mercis évében szerintem nem fog brillirozni, a hondát várják. de a tavalyi égés után szerintem azért mutatnak valamit. szal Buttontól is elvárható hogy mutasson valamit. De aztán a kiscsapatokkal mi lesz, nem tudni. Tele vannak pénzügyi gondokkal, az lesz jó csapat, ahol a mérnökök ráhibáznak a kocsira.

2014. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóhoz hasonlóan én is úgy gondolom, hogy a Mercedes és a Ferrari erős lesz, de a Red Bull lendülete is kitart majd. A Lotus nem lesz olyan elől most, de szerintem a mekinél jobbak lesznek.


Top 10-em:


1. Fernando Alonso

2. Lewis Hamilton

3. Sebastian Vettel

4. Kimi Räikkönen

5. Nico Rosberg

6. Jenson Button

7. Romain Grosjean

8. Daniel Ricciardo

9. Pastor Maldonado

10. Nico Hülkenberg

2014. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem megmarad a RedBull előnye. Még egy gyengébb motorral is vannal olyan erősek, hogy simán az élen lesznek.

A kérdés inkább a megbízhatóság lesz. Kíváncsi vagyok hány motor fog elfüstölni idén.

Ferrari, Merci a motorok miatt talán tényleg előnyben lesz a McLaren utoljára használja a Merci motort, Lotus pedig komoly anyagi nehézségekkel küzd, kétséges mi lesz belőlük el tudnak-e egyáltalán indulni idén.

Tehát szerintem a Ferrari Redbull merci között dől el.

Vettel nyilván Ricciardo előtt lesz. Mercinél a szerencse fog dönteni, szerintem mindkét pilóta hasolnoan jó. Ferrarinál Alonso gyorsabban alkalmazkodik plusz hazai pályán van, de Kimi nagyon erős. Meglátjuk. Ezt az utóbbi párharcot várom a legjobban.

2014. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én reménykedek hogy a red bull nem lesz nagy előnyben. Nézzük csak meg 2012 első félévét, na ott biztos hogy nem a red bull volt a legjobb, voltak konkrét időszakok szerintem ahol mind a ferrari, mclaren és lotus is jobb volt a red bullnál. Tehát ők sem verhetetlenek. És sokszor van ha egy csapat nagyon jól teljesít egy adott évet (pld: McLaren 2003 vagy 2005 vagy 2012, de a Red Bullnál is 2011, akkor következő év legvégére tudták csak összekapni magukat, és a formát nem is tudták rögtön átmenteni 2013-ra, ott is csak az év második felébe sikerült újra egyértelmű elsőnek lenniük.) akkor a következő évben gyengébbek lesznek. Ebből következik hogy a Red bull nem biztos hogy átmenti az előnyét idén, sőt! Ahogy mondják ez az év kedvezhet a Mercedesnek és a Ferrarinak, reménykedek bennük és abban hogy Vettel örülni fog év végére ha top 3-ba lesz.
2014. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rémélem megtörik a Red Bull uralom. Kimi és Alonso párharcára én is nagyon kíváncsi vagyok.Most már a McLaren-nek is kellene valamit mutatnia.

Szerintem

1.Fernando Alonso

2.Kimi Räikkönen

3.Lewis Hamilton

4.Sebastian Vettel

5.Jenson Button

6.Nico Rosberg

7.Felipe Massa

8.Nico Hülkenberg

9.Daniel Ricciardo

10.Paul di Resta


Kevin Magnussenről nem tudok semmit, de ha jó lesz a McLaren akkor biztos benne a top10-ben.

2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Massa a top tízben, ráadásul hetedikként! Amúgy nagyjából egyetértek veled, de Massa még a Ferrarival sem tudott 7. lenni, nemhogy egy Williams-el! di Resta meg elmegy az F1-ből, ez már azt hiszem biztos!
2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De Massa benne volt a top10-ben, 8. volt 112 ponttal.

Erős a hetedik hely,de hátha sikerül valamit már összehoznia. :)

Paul di Resta-ért bocsi, ő DTM-be megy, ha jól tudom.

2014. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. F. Alonso

2. K. Räikkönen

3. J. Button

4. S. Vettel

5. D. Ricciardo

6. F. Massa (ha lesz egy jó Williams)

7. L. Hamilton

8. N. Rosberg

9. N. Hülkenberg

10. S. Pérez


+ 1 K. Magnussen


De ezt nehéz megsaccolni, ehhez el kellene telnie 3 futamnak.


Szeretném, ha ez lenne a sorrend:

1. F. Alonso

2. J. Button

3. N. Hülkenberg

4. F. Massa

5. S. Pérez

6. D. Ricciardo

7. N. Rosberg

8. A. Sutil

9. N. Rosberg

10. K. Räikkönen

2014. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A második sorrended alapján, Hamilton még a tpo10-ben se kerülne be?

Räikkönen meg 10. lenne egy Ferrarival

? Lotus-sal 5. volt tavaly, azelőtt még előrébb végzett (ha jól emlékszem.)

2014. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!