Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » TOP 10 F1-es pilóta 2000-től...

TOP 10 F1-es pilóta 2000-től a mai napig?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1.Michael Schumacher

2.Kimi Raikkönen

3.Fernando Alonso

4.Sebastian Vettel

5.Lewis Hamilton

6.Jenson Button

7.Rubens Barrichello

8.Juan Pablo Montoya

9.Felipe Massa

10.Mark Webber

2013. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

1. Schumacher

2. Vettel

3. Alonso

4. Hamilton

5. Button

7. Massa

8. Barrichello

9. Montoya

10. Coulthard

2013. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyilván benne van az összes világbajnok, ami Schumacher, Alonso, Räikkönen, Hamilton, Button, Vettel, Häkkinen. Ez eddig hat.


Melléjük jöhetnek a régiek, akik örök ígéret maradtak, mint Coulthard, Barrichello, Massa, Webber, Montoya, Trulli közülük sokan karnyújtásnyira voltak sokszor a VB címtől, de nem jött ki a lépés, aztán megtörtek. Illetve az újabb tehetségek, mint Rosberg vagy Kubica (aki már nem bizonyíthat)... és nem is folytatom. A mostani mezőnyt úgy is biztos ismered.


A Shumacher korszakot amúgy is nagyon nehéz lenne összehasonlítani a mostanival. Szűkmarkúbb volt a pontozási rendszer és borzasztó volt a Ferrari technikai fölénye, illetve még sokszor a szabályokkal is nekik kedveztek, mintha szándékosan akartak volna legendát faragni. Bár most meg a Red Bull nagyon erős.

2013. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha szubjektív lista kell, Schumit és Vettelt épp azért nem tenném a TOP 3-ba, mert a címeiket egy csapatnál gyűjtik vagy gyűjtötték, ahol mindent alárendelnek nekik.


1. Alonso

2. Räikkönen

3. Hamilton

4. Schumacher

5. Vettel

6. Häkkinen megosztva Buttonnal

7. Rosberg

8. Barrichello megosztva Coultharddal

9. Massa

10. Montoya


Talán így. De Rosberg helye bizonytalan. Elég jól tartja Hamilton tempóját általában és sokszor meg is veri, de VB címet még nem nyert.

2013. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2001-től kezdve nézem az f1-et minden hétvégén amikor van,szóval tisztában vagyok a dolgokkal:) csak kíváncsi voltam kinek mi,de elég hasonló dolgok jöttek ki, mint amit én éreztem:)
2013. jún. 10. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:

1. Schumacher - hiába a Ferrari, akkor is mindig nagyon ott volt fejben.

2. Raikkonen - ha a McLaren nem lett volna olyan megbízhatatlan, már 3 VB címe lenne, és azzal a szakadt McLarennel 2x is 2. lett év végén.

3. Alonso - A jelenlegi mezőny egyik leggyorsabb pilótája, fejben nagyon ott van, előzni pedig talán ő tud a legjobban.

4. Hamilton - Talán ő a leggyorsabb pilóta mióta az F1-ben van. Simán lehetne Alonso szintjén, csak képes arra, hogy néha szétesik fejben.

5. Vettel - Hiába mondja mindenki, hogy csak azért van 3 VB címe, mert egy Red Bull van alatta. Nagyon gyors, csak a hisztizéseitől frászt kap az ember (igaz már nincs sok köze ennek az F1-hez).

6. Montoya - Simán bezsebelhetett volna 1 VB címet legalább, ha nem nyomják el a Williamsnél és a McLarennél. Még 2005-ben szóltak neki a McLarennél, hogy 2007-ben jön a helyére Alonso, és onnantól kezdve a viszonya a csapattal finoman fogalmazva sem lett túl jó.

7. Massa - 2010 előtt nagyon jól ment, majdnem VB lett. Szerintem nem a 2009-es ütközés az oka annak, hogy szenved azóta. Egyszerűen Alonso csicskása lett, mint annak idején Schumachernek Barcichello.

8. Rosberg - Nagyon gyors, de nem tartozik a kiegyensúlyozott pilóták közé, nem nagyon foglalkoznak vele a nagy csapatok, pedig 1 VB cím benne van Rosbergben.

9. Button - szerintem már kicsit kiöregedett, de pár éve több volt még benne.

10. Barichello - Ha nem nyomják el, lehet azzal a Ferkával 1 VB címet összedobott volna.


Hakkinent azért nem raktam bele, mert akkor még nem néztem az F1-et, szóval nem nagyon tudom hogy mit produkált.

2013. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. Michael Schumacher

2. Kimi Raikkönen

3. Jenson Button

4. Mika Hakkinen

5. Juan Pablo Montoya

6. Fernando Alonso

7. Nico Rosberg/Lewis Hamilton

8. Rubens Barrichello/David Coulthard

9. Sebastian Vettel

10. Felipe Massa

2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. Kimi Räikkönen

2. Michael Schumacher

3. Sebastian Vettel

4. Lewis Hamilton

5. Fernando Alonso

6. Juan Pablo Montoya

7. Mika Hakkinen

8. Robert Kubica

9. Nico Rosberg

10. Felipe Massa

2013. jún. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. MSC

2. Raikkönen

3. Alonso

4. Hamilton/Häkkinen(ő a 2000-es évek után már nem volt túl erős)

5. Montoya

6. Button

7. Rosberg

8. Massa

9. Kubica

10.Webber

2013. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
38%

1. Jenson Button (Ha jó alatta a technika, akkor legyőzhetetlen)

2. Kimi Raikkönen (Nincs mit mondanom, egyszerűen elképesztő, amit leművel az autójával)

3. Michael Schumacher (Nagyon jó pilóta, de a sok címet, mint ahogy Vettel is csak azért nyerte el, mert övé volt a legjobb autó)

4. Fernando Alonso

5. Lewis Hamilton

6. Mika Häkkinen (csak azért a 6., mert 2000-től annyira nem volt jó)

7. Sebastian Vettel (hiába 4-szeres bajnok, még nem igazán bizonyította mit is tud, ha nem a legjobb technika van a segge alatt)

8. Mark Webber (előrébb lehetne sokkal, ha nem csak olyan későn kapott volna normális autót)

9. Juan Pablo Montoya

10. Nico Rosberg

2014. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!