Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan lehet jól bemelegíteni...

Hogyan lehet jól bemelegíteni 3200m futásra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok futni :S hátha egy jó bemelegítés segít..
2009. nov. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemelegítés futás előtti laza kocogást szoktam én többnyire, de ezzel nem hinném, hogy túlzottan nőne a teljesítményed.
2009. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bemelegítéstől nem nagyon fog javulni a teljesítményed.Csak nem fogsz lesérülni futás közben.Ha gyorsabban akarsz futni miért nem csinálsz gyorsító edzést??
2009. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig soha sem futottam, de most le kéne futnom 3200m távot. Milyen az az edzés amiről beszélsz?
2009. nov. 24. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 3200 m-t kellett futnom most időre.És sajna a futás nekem se az erősségem.:(

A gyorsító edzést én úgy csináltam, hogy nálunk kint a futópályán futottam.Ott 400m egy kör.Először lefutottam bemelegítésnek egy laza kört.Aztán az egyenesekben sprint, a kanyarokban lassú kocogás.Ezt 3 vagy 4 körön keresztül.Aztán a végén megint egy kör laza kocogás.

2009. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
honvédség vagy rendőrség?:)
2010. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor honvédség volt.De egy óra múlva a rendőrségit csinálom.Szét vet az ideg.
2010. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!