Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1-re milyen öltözék javasolt...

F1-re milyen öltözék javasolt lányoknak? Milyen egyéb dolgokat vigyek magammal mindenképp?

Figyelt kérdés
Lányok, akik már voltatok, mik a tapasztalatotok, mi az amit felejtsek el, mi az amit javasoltok? Végig kinn leszünk a 4 napban, tehát csütörtöktől vasárnapig. És egyenlőre jó időt, 30 fok körüli hőmérsékletet jósolnak végig, max néha előfordulhat majd zápor.

2013. júl. 17. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasidat ne vidd magaddal, gumiovszert viszont feltetlenul :)
2013. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A szandált mindenképp felejtsd el, meg az ilyen balerina cipőket. A legjobb öltözék szerintem egy topp rövidnadrággal és sportcipővel :)

Ha nem ülőhelyre mész akkor mindenképp vigyél valami esernyőt, mert annyira tűz a nap, hogy alig lehet kibírni. Ja és sok vizet vigyél :)

2013. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miniszoknyát ,úgyis meleg lesz
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, állóhely lesz. Eszek szerint az esernyőt engedik bevinni? Mert lényegében ez is olyan lesz, mint egy fesztivál, oda pedig általában nem engedik az esernyőt, mert hogy balesetveszélyes.

Kedves első, el sem tudom képzelni a F1-et a párom társasága nélkül, de köszi a jó tanácsot! :)

2013. júl. 17. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Naptej, kalap vagy baseball sapka feltétlenül legyen nálad!

Egy rövidnaci és egy póló, top teljesen jó. Jól bejáratott, kényelmes cipő. Esernyőt is lehet vinni, sőt eső ellen is jó azért felkészülni, sose lehet tudni mi lesz.

2013. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 6 éve járok ki folyamatosan, olyan esernyőt engednek bevinni aminek a teteje nem hegyes..vizet nem muszáj sokat vinned, elég lsz felcipelni egy másfél literest és utána ingyen van a csapvíz...30 fok körül jósolnak, tapasztalat, hogy 36-nak fogod érezni..és igen, olyan a terület fekvése, hogy nagyjából akárhol állsz, nagyon erős a nap, szóval esernyő/ sapka tényleg kell. Kaját, italt beviheted, ha felbírod cipelni az 5-ös kapuhoz. Mert hogy csak ott mehetsz be:DDD Szóval szép kis túrával meg kell kerülnötök majd a fél pályát, főleg ha az ingyenes busszal jösztök.
2013. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja igen és ha időjárás változás állna be, tehát esőt ígérnek, akkor meleg cuccot és esőkabátot, mert azt hiszem 2 évevoltolyan hideg, még pulcsiban is odafagytunk, s ha elázik a ruhád, akkor annyi, odafagysz..de szerintem idén ilyesmire nemkell számítani, ilyen drasztikusan nem igen fog megváltozni az időjárás.

Távsövet is javaslok, mert a kivetítőn az eredméneket csak azzal lehet látni.

2013. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát elvileg nem lehet bevinni, de annyira sok ember van, hogy örülnek, ha a jegyeket megtudják nézni. Csak a furcsa embereknél nézik meg, mi van nála :). Legalábbis amikor én voltam senkit nem néztek át, hogy mit visz be.
2013. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy és tömött táskát kinyitattnak..női táskákat nem igazán, max kívülről megtapizzák.
2013. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, igyekszem jól felkészülni! Aki idén is megy, annak jó szórakozást! :)
2013. júl. 18. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!