Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Így lehet coopert futni?

Így lehet coopert futni?

Figyelt kérdés
holnap futunk de nekem gerinc ferdülésem van, tavaly nem kellett emiatt futnom, de most uj suli van és azt mondja a tanár hogy ez nem hosszú táv és le kell futnom. igaza van?
2009. okt. 20. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gerincferdülésem, de attól nem voltam felmentve tesiről, a futás nem árthat.
2009. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A gerincferdülésnek nem árt a futás. Hát és hasizmok erősödnek.

És a cooper tényleg nem hosszútáv.

2009. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
a mi általános sulinkban vol gyógytesitanár és szerinte a futás árt.. nem emlékszem h futottunk volna. de egyébként nem hiszem hogy a tanárod ártana az egészségednek :) kérdezd meg tőle hogy mi van ilyenkor
2009. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nálunk a suliba akinek gerincferdülése van az gyógytesis. És nekik nem szabad coopert futni
2009. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Futsz amíg bírsz a többit meg lesétálod! Én soha nem bírtam végigfutni, kit érdekel mit mond a tanár, max. 2-es leszel tesiből! Te érzed, hogy mennyit bírsz, nem a tanár! Csak lássa rajtad, hogy legalább megpróbáltad!
2009. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy nem árt, ha olyan szintű kel kpjál alóla felmentést! Ezt nekem reumatológus ismerősöm mondta, mert a futás a gerincre elég intenzív terhelést jelent, ami persze ha egészséges vagy csak kis mértékű a ferdülés nem jelent gondot! Fontos viszont a jó cipő, sajnos a szülők sokszor megspórolják és veszik a gyerekeknek ezeket a sz.ar kínai tornacipőket (gondolom ismerős) aztán meg hordják orvoshoz őket, mert ferde lett a gerincük!
2009. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

akinek ilyen gondja van, nálunk is legfeljebb kocog, aztán sétál...

cooper, az a 10 perc-alatt-mennyit-futsz dolog nem..? hát az igencsak hosszú táv sztem..

2009. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hát a 10 perces futás, egyáltalán nem minősül hosszú távnak:)

Ha meg nagy mértékű a gerincferdülésed, akkor a megállapítás pillanatában szerintem kapnod kellett volna tesi alól felmentést, ha meg aggódsz, akkor menj el az orvoshoz és kérd ki a véleményét!de szerintem semmi nem áll a futás útjába:) szerezz be egy jó cipőt, és irány a tesióra:D:D:D

2009. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lazán letudod futni nekem is az van és egyáltalán nem vagyok felmentve + szentem próbáld meg persze ha nem fáj
2009. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én fel vagyok vele mentve. úgy értem könnyített tesi. és ebbe beletartozik a cooper mellőzése. hála istennek :D
2010. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!