Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted gáz, ha egy csaj...

Szerinted gáz, ha egy csaj futni jár?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy én eljárok futni, de mindíg olyan érdekesen néznek rám az emberek ... de vajon miért ?!


Köszi a válaszod ;)

16/L


2010. ápr. 29. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

hol futsz? faluban, városban?

lehet mert csinos vagy és szimplán ezért :D

vagy ha falun belül, akkor másra is ránéznének sztem

2010. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ha velem szembefutnál akkor én arra gondolnék, hogy hála az égnek van akinek még fontos a sport.

Szóval szerintem (remélem) pozitívan néznek rád és helyeselik amit teszel:)

18/L

2010. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm !:)

Hát, főút mellett, és a focipályánkon :)

De mire odaérek, át kell futnom az egész városon..

2010. ápr. 29. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Imádom a sportoló csajokat!, látszik, hogy ad a külsejére, ne hanyagolja el magát!.

Én is futok, és jót tesz!

Ha városban futsz, és jó kis feszülős csípőgatyában (hmmm...) akkor lehet azért néznek rád úgy....

:D


vagy szimplán kíváncsiságból...: ki az? hova fut, minek fut?, ilyen alakkal minek fut? stb ostoba kérédsek, melyeket sosem mondanak ki.

Javaslom a sportpályát ha van rá lehetőséged ott király, és a zenét is, pörgős számokat, jó hangosra (fülesen keresztül persze), és máris lexarod a körülötted lévőket.....

Jó futást, és ne törődj másokkal!

2010. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hmm ..:)

Igen, úgyszoktam énis, csak a gatyámnak nincsen zsebe se a pólómnak.

Köszönöm a válaszokat !!

2010. ápr. 29. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni felkarra csatolható (hm, felkar? szóval a bicepszes rész) tartót, abba befér az MP3ad. Pont erre van.
2010. ápr. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2010. ápr. 30. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit egy ember csinál az nem lehetgáz nemde?:D Miért hogyan?:D

na mind1 Gáznak nem gáz csak a saját érdekedben mondom hogy NE FUSS!!!

[link]


ha kell töbször is elolvashatod, szerintem megért. Érdemes elgondolkodni mert van igazságalapja, csak sajnos evés lány tudja ezt .. igaz nem pont nekem kellene mondani mivel pasi vagyik:P De mindíg elszoktam mondani ezt ha van rá lehetőség... üdv

2010. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2010. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kovács Pál válasza:

Egy triatlonos magazinban olvastam egy olimpia bajnok történetét. Valahogy így volt:

Már gyerekkoromban rendszeresen sportoltam. Faluban éltem, de évközben kollégiumban laktam. A nyár elején az edzőm meghgyta nekem, hogy minden nap járjak el másfél órát futni. Otthon aztán nekiláttam. Nem kis meglepetésemre a faluban mindenki dülledt szemekkel megbámult. A harmadik napon édesanyám szólt meg elsőként:

Drága fiam, minek szaladgálsz te állandóan?

Nem szaladok én sehova, én futok. Annak célja és értelme van. - teremtettem le édesanyámat.

Másnap ismét a faluban voltam futni. Elhaladva a vegyesbolt előtt, hallom, ahogy az egyik öregasszony odasúgja a másiknak:

Na, már megint itt szalad ez a gyerek.

Nem szalad ő, Margitka. Az Erzsi azt mondta, fut. Annak célja és értelme van.

Hamarosan az egész falu tisztelettel figyelte az ifjú olimpikont.


Öregapám szokta tőlem kérdezni: hova futok, ha nem kerget senki?

2010. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!