Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok Luca Badoer...

Mit szóltok Luca Badoer eddigi verseny-teljesítményéhez a Ferrarinál?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagyon leszólni,de anno a Minardiban is jobban ment...

Van versenytapasztalata és a kocsit/csapatot is jól ismeri.Nem értem,miért szerepel ilyen pocsékul.Néha az az érzésem,hogy a sérült Massa vagy akár egy nyakmerevítős Schumacher is jobban teljesítene.


2009. aug. 30. 08:28
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem való oda,csak egy jó vicc az egész,mert hát a múltkori versenyen is utolsó lett,azért ez már szégyen,jó igaz jó rég nem versenyzett de akkor is,nem hiszem hogy nem lenne képes legalább egy 12-ik helyet kicsikarni abból a kocsiból.De hát ez az én véleményem.
2009. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Badoer versenyeztetése szerintem nem más, mint a teszttilalom kijátszására szolgáló trükk (kiskapu inkább).

Nem akarnak ők pontokat szerezni már idén, a fejlesztéseket próbálgatják.

Pontszerzésre lenne más jelentkező is, de mit érnének vele?

Igy legalább értékes tapasztalatokat nyernek álltala.

Gondolom....

Más magyarázat nincs sztem.

2009. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért Schumival senkit se hasonlítsunk össze, ő nyakmerevítőben és törött lábbal is 3 kört adna mindenkinek:D

Viccet félretéve, 10 éve versenyzett, idő kell amíg belejön, ne felejtsd el, hogy 38 éves, a mai átlagember, aki ebben a korban van 400 métert sem tud lefutni 2 perc alatt. Hatalmas dolog, hogy fél másodpercre van elmaradva azoktól, akik benne vannak évek óta és profik. Ha megfigyeled sokat javult ezalatt az 1 verseny alatt is.

2009. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor Monzában lesz alkalma bizonyítani.

Nála jobban senki sem ismeri a pályát, a fél életét ott töltötte. Állítólag övé ott a körrekord.

Kíváncsi leszek.

2009. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne felejtsd el, hogy 38 éves


Mansell 38 évesen lett világbajnok.

2013. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!