Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit tippeltek az utolsó 3...

Mit tippeltek az utolsó 3 versenyre? (F1)

Figyelt kérdés

Hét különböző győztessel indult az idény. A szezon közepére már kirajzolodtak az erőviszonyok, viszont több középcsapat versenyzője is dobogóra tudott állni. A végjáték viszont hervasztóan ismerős.

Szerintetek Sebastian Vettel innen már behúzza zsinorban 3. vb címét?



2012. nov. 1. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély mármint Vettel 3. vb címére. De Alonso még beleszólhat keményen.
2012. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

remélem nem.ha mégis az nem vettel érdeme lesz...

Schumachernek szurkolok nagyon hogy jól zárja ezt a pár futamot..

ha választanom kell hogy ki nyerje a vb-t akkor inkább már Alonso..

2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha még 1-szer megnyeri, akkor soha többet nem nézek F1-et (míg ő benne van).

Mondjuk idén már egy csomó versenyt nem láttam (tavaly még fan voltam). A Vettelnek sikerült róla leszoktatnia.

2012. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én alapvetően Kiminek szurkolok. A VB címet szerintem sajnos Vettel fogja nyerni, ha csak nem jön valami csoda, pedig utálom. Inkább Alonsónak drukkolok mint Vettelnek.
2012. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem innen behúzhatja a VB címet, csak az lehet majd gond, mint ismert a Redbullban állandóan megadta magát a 2012-es generátor, ezért használták egy ideig a 2011-est, csak ugye az a készlet elfogyott, ezért Abu Dhabiban már a 2012-est kellene használniuk, csak paráznak, mert szerintük megint előjönnek a gondok. A megoldás az lehetne a számukra, mint egyszer azthiszem Wéber Gábor is mondott, hogy más csapattól (pl.: Lotus) kérnének 2011-es generátort. Egyébként szerintem Alonso elbukta a VB-t!
2012. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vettel rosszabb autóval sehol se lenne. Ez a technika versenye.
2012. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aha... Azért volt hogy 2008-ba harmadik lett és 1 futamot nyert egy Torro Rossoval akiknek a pontszerzés is nagy szó volt mindig is, de főleg akkoriban. Vettel tisztán ha ez az év lemegy 5 évet nyomott le. Abból 2x nyert, 1x 2. lett most megint 2. lesz minimum de valószínű hogy megint nyer és egy lehetetlen kocsival 8. lett. Ne mond már nekem hogy Vettelnek MINDIG jó a kocsija. Minden évben amióta f1-es lett. Már első évében amit még nem nyomott le teljesen 20 évesen amikor beült a BMW-be rögtön pontot szerzett utána majdnem 3. lett de végig ott ment a Japán futamon a Torro Rossoval és utána 4. lett Kínába. Biztos Vettelnek nagyon jó volt a kocsija akkor is... Ez nem rajongói drukk hanem csak realitás. De feleslegesen írok mert akik ennyire szurkolnak valakinek azt már megvette a média. Én nem szurkolok senkinek csak az élvezet miatt nézem. Próbáld ki! Érdemes.
2012. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerencséje volt szakadt az eső...több pilóta is végzett már jobb helyen az esőnek köszönhetően...

egyébként meg a csapattársa nem volt sokkal gyengébb vettelnél..kb olyan volt mint most webber...

szóval csak jó a kocsija.

2012. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 00:32


Azt senki nem vitatja, hogy jó pilóta. Viszont a nagyképűséget, az ordibálást, a hisztizést sokan nem tolerálják szvsz.

2012. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ja én se vitatom hogy jó pilóta csak azt gondolom hogy a mezőnyben vannak jobbak nála..és annyira jó lenne megnézni hogy egy ferráriban mit csinálna...(a mostaniban)
2012. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!