Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nagyon izgalmas kis futam...

Nagyon izgalmas kis futam volt ez az Indiai szerintem! Mi volt a kedvenc pillanatotok?

Figyelt kérdés

Nekem Alonso előzése a rajt után és a Hamilton féle Kormány csere :D

[link]


[link]


2012. okt. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Unalmas Vettel győzelem, futottak még kategória.

Unom ezeket az ázsiai versenyeket, Ecclestone-nak valók.

2012. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg pont az ölte meg az izgalmat, hogy a Red Bull már megint nagyon elment. Sajnos mostanában az a gond ezzel a versenysorozattal, hogy az autók nagyon megbízhatóak és ha technikailag egy csapat ellép a többitől, mint ahogy azok általában elszoktak, akiknek Adrian Newey dolgozik, ha a többieknek nincs szerencséje, nincs az a versenyzői tudás, ami normál versenykörülmények között ledolgozná a hátrányt. Egyforma autókkal pedig nem lesznek hajlandóak indulni, mivel ez az autógyártó cégek presztízsversenye.
2012. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Monaco óta nem volt ilyen unalmas futam.Remélem nem lesz még egy indiai bohócpálya, a ködtől alig lehetett látni.


Kedvenc pillanat?Nem is történt semmi azon kívül, hogy Alonso megelőzte a 2 McLarent meg a kers nélküli Webbert.

2012. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt különösebben izgalmas. Az egyetlen, amit élveztem az Hamilton kormánycseréje volt, mert ilyet még nem láttam eddig. :D

Egyetértek azzal, hogy ezek az ázsiai pályák uncsik.

2012. okt. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ecclestone most a mogyoródi pályát akarja átépíttettni. Ilyen unalmassá?!
2012. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!