Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted mennyire lesz...

Szerinted mennyire lesz izgalmas a finálé? (F1,2012)

Figyelt kérdés

1. Vettel 215pont

2. Alonso 209 pont

3. Raikkonen 167 pont

4. Hamilton 153 pont

5. Webber 152 pont



1. Redbull 367 pont

2. Ferrari 290 pont

3. McLaren 284 pont

4. Lotus 255 pont

5. Mercedes 136 pont



Szerinted már eldőlt a VB, vagy lesz ennél még izgalmasabb is?



2012. okt. 14. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem innentől nem kérdés, hogy Vettel behúzza a harmadik címét és vele együtt a Red Bull is.
2012. okt. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ez a két (hasonló) pálya feküdt a Red Bullnak még lehet, hogy a többi nem fog annyira. Mindenesetre Neway negint alkotott :D Sem Alonso, sem pedig Vettel rajongója nem vagyok, de azt kell mondjam Alonso jobban megérdemelné a címet. Ő az aki kűzdött is érte. Nem nézem le Vettelt egyáltalán, de azért nem nagyon csípem, mert ha minden klappol neki, akkor vidám, vigyorog, jön a yes yes-el, meg az ujjmotogatással, de ha már nem első helyen végez időmőrőn, vagy versenyen, akkor ölni tudna... Karthikeyannal is mit művelt? Hetekig szivatta a szerencsétlent. Nincs benne semmilyen tisztelet, vagy alázat a másik felé. Nem csak Karthikeyan, hanem egyik pilóta iránt sem!
2012. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. Én magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni!
2012. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!