Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » (F1) Szerinted folytatja...

(F1) Szerinted folytatja Schumacher a versenyzést? Ha igen, akkor hol? Sauber vagy Ferrari?

Figyelt kérdés

Mivel most Hamilton a Mercedeshez ment, Perez a McLarenhez, így Schumachernek nincs 2013-ra versenyzői ülése.

Maradt szabad hely a Saubernél, és ha Massa távozni kényszerül, a Ferrarinál is.

Peter Sauber nemrégiben azt nyilatkozta, hogy azonnal leszerződtetné Schumachert.


Mit gondoltok: Schumacher most már végleg szögre akasztja a sisakot vagy folytatja a versenyzést?



2012. szept. 28. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A Sauberben csak fizetős versenyzők mehetnek így oda nem hiszem hogy beülne, a Ferrari meg megtartja Massát. Szóval csak olyan csapat van ami visszalépés lenne neki. Szerintem befejezi az F1-et. Viszont azt el tudok képzelni, hogy Le Mansban, DTM-ben vagy az Indyben fog versenyezni.
2012. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fog versenyezni jövőre, ez világos, mint a nap.
2012. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én simán leszerződtetném a Ferrari helyében Massa helyére. Több pontot rabolna a többiektől, de Alonso-nál már mégsem lenne képes jobb teljesítményt nyújtani, a Ferrarinak pedig egy ilyen pilóta az álma most...


Schumacher-nek meg azért lenne jó, mert így simán meg lenne az esélye, hogy egy-két győzelemmel zárja a pályafutását, mert sztem a vb címet már ő sem gondolja komolyan.

2012. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a Sauber reális, Alonso nem meri bevállalni Schumit.
2012. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Sauber a reálisabb, de Carlos Slim Domit (Telmex igazgatótanácsának az elnöke) mexikói pilótát akar a Sauberbe, tehát nincs sok esélye Schuminak!
2012. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Sztem Carlos papa elégedett azzal hogy sikerült egy mexikóit befizetnie a mekihez. Ez valószínűleg nem két fillérjébe került és nem hiszem hogy emellett valami félkegyelműt még befizetne a Sauberhez is.

2012. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Williamsbe is mehetne Bruno helyére.
2012. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Schumacher biztos, hogy nem megy a Williamsbe. Senna helyére pedig Bottas esélyes..

Egyébként felmerült a Lotus is, mint lehetőség. Sabine el is ismerte, hogy a Ferrarinál, a Saubernél és a Lotusnál is járt.. úgyhogy egyik csapat sem kizárt.

Én a Ferrarinak örülnék a legjobban, még akkor is, ha olyan erős csapattársa lenne, mint Alonso.

Egyébként pedig a Sauber sem kizárt, attól, hogy szeretnének egy mexikói versenyzőt, még jöhet Esteban mellé Schumacher. Kobayashi helye nem olyan biztos a Saubernél..

Mindenesetre örülnék már, ha nem húznák az agyamat és mielőbbi bejelentést tennének Schumi jövőjével kapcsolatban..

2012. szept. 30. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos visszavonul!

Én nagyon sajnálom,komolyan!

A nagy csattanó az lenne,lett volna ha visszatérne/visszatért volna a ferrárihoz!

2012. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!