Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Most haragudjunk a vízilabda...

Most haragudjunk a vízilabda válogatottra, hogy elszalasztották a sporttörténelmi rekord lehetőségét, és bennünket is megfosztottak a remélt örömtől vagy csak szomorkodjunk? Esetleg sajnáljuk Őket a pechsorozatért?

Figyelt kérdés

#kiesés #vízilabda #súlyos vereség
2012. aug. 9. 00:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
senkire sem kell haragudnunk! Ahogy Gundi mondta, minden sorozatnak egyszer vége szakad, akár jó akár rossz. Szóval, nem lehetünk mindig a csúcson, ezt el kell fogadni. Én személy szerint nem haragszom, mert az utolsó 3 olimpiai döntő már így is épp elég örömet okozott nekem. Ilyen a sport, meg az élet is, majd máskor, más emberekkel sikerül. Az ellendrukkerek meg tök hülyék és nem értenek a sporthoz...
2012. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Janics Natasát sajnálom, tényleg nehéz lehet néhány hónapos kisbabát itthon hagyni, nehéz megélni. A bronz neki kudarc, de szerintem nem az, megtett mindent, ennyi sikerült.
2012. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!