Ti is sírtok?

Figyelt kérdés
Kikapott a magyar vízilabda csapat. Én sírok, szerintetek ez ciki?19F

2012. aug. 8. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit. De aztán realizálódott bennem, hogy az életem sokkal szarabb, és ez a legkisebb problémám.
2012. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

már negyed órája

21/L

2012. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Tegnap óta! :'(
2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírok. Megérdemelten jutottak tovább az olaszok sajnos. Mi voltunk most a gyengébbek.
2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
27%
Nem ciki. Jajj, de olyan rossz, hogy kikaptak.. na jólvan..tessék.. mostmár én is sírok..
2012. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Sírni nem sírok, de nagyon csalódott vagyok. Már amikor az első két meccsüket elvesztették, akkor éreztem, hogy nagyon nem jutunk sokáig ezen az olimpián, hát így is lett, pedig annyira szurkoltam. :(

Folyamatosan az van a fejemben, hogy pár héttel az olimpia előtt mindenhonnan az folyt, hogy lenyilatkozták a pólósok, hogy "nyerni megyünk az olimpiára". A baj, hogy én el is hittem, de a kezdetek óta iszonyatos amit nyújtottunk ezen az olimpián és sajnos tényleg jogos, hogy itt nekünk most véget is ért, de nagyon nagyon csalódott vagyok. :((

2012. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Sírni azért nem sírok, de sajnálom. Most jobban voltak az olaszok. A magyarok egymás után 3 aranyat nyertek, ez nem tarthatott a végtelenségig. Nagyon szeretem őket, attól függetlenül, hogy hányadikok lettek.
2012. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Bezzeg akkor nem voltunk csalódottak, mikor 3x aranyat hoztak haza...Most nem sikerült. Ez van. Túlságosan elkényeztettek minket az elmúlt 3 olimpián. :)
2012. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Megértem az érzelmeidet. Hiszen a pólósaink közül egy is zokogott az uszoda ajtaja mellett.


Én olyan csalódott voltam, hogy az ajtófélfába csapkodtam a tenyeremet. Lenyugodva ezt mondtam magamnak, hogy azért nagyon büszke vagyok rájuk az előző olimpiai sikerük miatt. Remélem, Rióban viszontláthatjuk őket... vagy az új pólósainkat. CSak legyenek nagyon ügyesek!



28 éves lány

2012. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
sírtam és földhöz vágtam a távirányítót
2012. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!