Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák sokat sírtok?

Kismamák sokat sírtok?

Figyelt kérdés
Én rengeteget!Mindenen,filmeken,újságcikkeken,itt olvasott kérdéseken-válaszokon...Csak én vagyok ilyen vagy más is?Tudom hogy a hormonok játszanak és azért van!De ha valaki látna hát gondolom hülyének nézne!Azt is remélhetem csak hogy ti nem néztek hülyének!!! :(:(:(
2012. jún. 25. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak kismamik, akik nagyon érzékenyek terhesség alatt, hidd el, nincs veled semmi gond, én is ilyen voltam! :)
2012. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Csaponane ***** válasza:
Szerintem minden terhesség más, én ritkán érzékenyülök el, de biztos vagyok benne, hogy ez természetes. Mennyi idős terhes vagy? Üdv. 17+5 hkm
2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
24 hetes.szombaton leszek 25
2012. jún. 25. 09:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyugi elmúlik majd :) képes voltam a Merci csoki reklámján sírva fakadni :)
2012. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem vagyok egyedül.... :)
2012. jún. 25. 09:43
 6/17 anonim ***** válasza:
Bármin képes vagyok elbőgni magam, de én alapvetően egy romantikus filmen is zokogok. :)
2012. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én is... :):)
2012. jún. 25. 09:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Én világ életemben csak azt mutattam a külvilágnak,ha örültem. Ha baj volt,igyekeztem takarni.. Sírni sosem sírtam filmeken,sem megható dolgokon,sokszor még akkor sem,amikor kellett volna.. Mióta viszont terhes vagyok a legapróbb kis valami miatt is képes vagyok sírni,legyen az egy esküvő,egy reklám,egy születésnap,vagy egy rosszul kimondott szó..:) érdekes dolgok ezek,de el fog múlni,ne aggódj.
2012. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát... én már 2 gyerekes anyuka vagyok, de amikor terhes voltam, nagyon érzékeny lettem. Mondjuk én múgy is az vagyok, híradót is csak óvatosan nézek. Szóval én biztos nem nézlek hülyének, és szerintem inkább ilyenek legyenek az emberek, mint hogy ledudálnak a sárga lámpánál, meg keresztülgázolnak mindenkin. Talán szebb lenne a világ ...:)
2012. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:):):) Köszönöm!
2012. jún. 25. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!