Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák sokat sírtok?

Kismamák sokat sírtok?

Figyelt kérdés
Én rengeteget!Mindenen,filmeken,újságcikkeken,itt olvasott kérdéseken-válaszokon...Csak én vagyok ilyen vagy más is?Tudom hogy a hormonok játszanak és azért van!De ha valaki látna hát gondolom hülyének nézne!Azt is remélhetem csak hogy ti nem néztek hülyének!!! :(:(:(
2012. jún. 25. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen, sajnos sokat, mert nagyon aggódom a baba miatt... 7+2 vagyok, volt 2 vetélésem mindkettő az 5-6 héten halt el. Már voltam uh-n 5 hetesen, akkor élt, de azóta nagyon félek, hogy minden rendben van-e... ezért szoktam esténként, éjjelente siratni, hogy nehogy kiderüljön, hogy baj van :( már álmodtm arról, amikor doki azt mondta, amit már 2x is hallottam és kezdek pánikszerűen félni a vizsgálattól - amire holnap megyek...
2012. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó nyugodj meg.Minden rendben lesz!Pozitivan állj a dologhoz!!!!
2012. jún. 25. 10:57
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát, én nem lettem ilyen téren érzékenyebb.....mondjuk soha nem is voltam túl érzékeny szociálisan....Csak amiatt, mert terhes vagyok szerintem nem sírtam, vagy érzékenyültem el, az más, amikor azt hittük baj van és kiborult a bili, de az bármilyen problémánál előfordul.Én inkább csak lenyugodtam, lehiggadtam, ami abszolút rám is fért, mert a lehetetlent nem ismertem, most rájöttem, hogy semmi gond nem lesz abból, ha kicsit belesz@rok dolgokba, ettől még jól is érzem magam. Szerintem ez kicsit egyén függő is.

39 hetes kismama

2012. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves 10:55 válszoló nyugodj meg, és pozitív gondolatok. Ha mindig rosszra gondolsz be is vonzod a bajt. Inkább beszélj hozzá, h. dobog a szíved, minden rendebn van, szépen fejlődsz.

Egyébként kedves kérdező én is sokat sírok, elég gyakran elérzékenyülök, de elég szarul vagyok pedig már a 13. hetet taposom, és emiatt nagyon ki vagyok, sokszor nem tudom csinálni a dolgom, mert annyira szarul vagyok.

2012. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nyugi tok normalis hogz erzekeny vagy,ez a terhessegel jar!!!!=D

En kepes voltam azon sirni hogz a ferjemnek vissza kell menni dolgozni este!!!=DCsak nyugi,sirj nyugodttan!Nagyon boldog babavarast!!!!!! 17 ht kismama.

2012. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! En is sokat sirok, de nem minden aprosagon, megvan ra a komoly okom: Husvet unnepe utan tudtuk meg hogy anyukamnak mellrakja van, kezelheto. de tudjatok milyen ez a betegseg, vagy eros az ember es megussza, vagy elhagyja magat es nem akar kuzdeni. Akkor 19 hetes voltam, egesz uton hazafele zokogtam a kocsiban (kb.170km.), a ferjem nem tudott lelket onteni belem.

Azota anyukam elkezdte a kemoterapiat, mondhatni hogy reagalt a daganat a kezelesre, de pont augusztusban, amikor szulni fogok akkor fogjak megmutni. Nagyon rossz ez a helyzet, mert nem tudjuk mi lesz a vege...na en emiatt sokat sirtam, sirok, a reggel is sirva ebredtem hogy anyu feladta a harcot.

Kivanok minden kismamanak sirasmentes napokat, boldog babavarast, szep napot! 31 hkm.

2012. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-nek: nekem is több vetélésem volt, ilyen korán. A 3. után kiderült, hogy sárgatest elégtelenség, kaptam gyógyszert, és minden rendben volt végig. Már 10 hónapos a kisfiam. Megértelek, ugyanezt éreztem, de én is csak azt mondom, hogy POZITÍV gondolatokkal töltsd fel magad! Amit tudsz, hogy él. És ez így is marad! :)

9. voltam

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!