Ti is sírtok?

Figyelt kérdés
Kikapott a magyar vízilabda csapat. Én sírok, szerintetek ez ciki?19F

2012. aug. 8. 21:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem sírok és nem is sírtam.


És igen, elég ciki...

2012. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
utolsó:szerinted miért ciki?
2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mert egy 19 éves fiú ne sírjon már ilyesmin...

Hála Istennek nem valami tragédia történt.

2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

"Már amikor az első két meccsüket elvesztették, akkor éreztem, hogy nagyon nem jutunk sokáig ezen az olimpián, hát így is lett, pedig annyira szurkoltam."


Azért emlékezzünk arra, hogy mi volt 2000-ben.

2012. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az én mondatomat idézted. Sosem voltam vízilabda fan, csak az utóbbi pár évben nézegetem a meccseket, illetve 4 éve láttam az olimpiai döntőt, illetve néhány meccset.

2000-ben meg még kis töki voltam (10 éves), tehát nem emlékszem rá sajnos, bár nem kizárt, hogy akkor is láttam belőle néhány meccset. :)

2012. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Én se láttam, mert ugyancsak fiatal voltam. (7 éves)

De utánanéztem és sokszor elmondták még ma este is.


Ott is ugyanúgy indult a szereplésünk mint itt. Csak ott arannyal tértünk haza.

2012. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Engem sose érdekelt, a sportokat nézni alapból unalmas, csinálni szeretem, nézni utálom. Szóval nem, nem sírok, nagyon nem is érdekel hogy kikaptak.
2012. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Rendben, tök jó hogy utánanéztél, én nem tettem, mert ennyire nem érdekelt. Egy személyes MEGÉRZÉSEMET írtam le, vagy is fogalmaztam itt meg a beidézett mondatomban és sajnos vagy nem sajnos, de be is jött. Pont!
2012. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én is majdnem elsírtam magam,pedig alig nézek vizilabdát...de nagyon sajnáltam őket:/
2012. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

tegnap 22:04


Nem csak a pekingi olimpia miatt lehetünk büszkék a Kemény csapatra, sorozatban 3 olimpiai aranyat nyertek.


Amúgy én nem sírok, mert benne volt a pakliban, hogy most ez nem biztos, hogy menni fog. De amikor valamely sportolónk aranyat nyer akkor könny szökik a szemembe az örömtől :)


19/F

2012. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!