Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért Bruno Senna kapta idén...

Miért Bruno Senna kapta idén a Lorenzo Bandini díjat?

Figyelt kérdés
Nem értem miért pont az egyik leggyengébb pilóta kapta, miért mem inkább Sutil, Perez vagy Di Resta.

2012. júl. 1. 21:45
 1/5 Pityeeesz ***** válasza:

Azért mert megvette.

Egyébként vicces lett volna ha mondjuk zutil kapja. Évekig itt volt és egy nulla a srác plusz még meg is késelt egy ember. Nem éppen az ideális jelölt :D A másik kettő viszont nagyon megérdemelte volna, és ők a teljesítményük alapján nem a pénztárcájuk vastagsága miatt.

2012. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért Sutil 2008-ba monacoba kuvajól ment és többször is elől volt 2009-be mikor jó volt a verda. Rendszeresen verte a csapattársát és 10 körül jött tavaly tavalyelőtt. Tehát jó pilóta. A késelést meg nem tudom honnan halottad!
2012. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pityeeesz ***** válasza:

#2

Kb minden újság megírta, hogy megszúrkált egy Renault-os górét egy diszkóban kínában a tavalyi verseny után. Bírósági per is volt belőle ahol asszem megúszta felfüggesztett börtönnel.

2012. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, talán Eric Boulliernek a nyakát vágta meg. De Sutil nagyon is jó pilóta (volt), csak sajnos sosem kapott megfelelő autót. Egyébként szerintem Perez érdemelte volna meg.
2012. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemelte meg a díjat. Én mondjuk év elején nagyon drukkoltam még neki, mert bíztam benne, hogy egy jobb autóval képes lesz jó eredményeket hozni, de sajnos kár volt neki felvenni a Senna nevet. Perez, Di Resta, Grosjean vagy Maldonado inkább megérdemelték volna. Egyébként jövőre simán meglehet, hogy Sutil kapja meg Senna helyét, vagy Bottas!
2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!