Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek M. Schumacher...

Szerintetek M. Schumacher képes lesz még idén futamot nyerni az F1-ben?

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint már rég becsúszhatott volna Neki legalább a dobogó, de amint látszik, a szerencse nagyon elpártolt tőle. (váltóhiba, ütközés, kerékcsere elrontása)


Mit gondoltok: állhat még Schumacher idén a dobogó legfelső fokára? Esetleg dobogós helyezéseket fog elérni? Mi a véleményetek, lesznek még idén jó eredményei?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2012. máj. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ő sem felejtett el vezetni és idén a Mercedes is tud villantani, ezt mutatja Rosberg kínai első helye is. Hasonló, hosszú padlógázas szakaszokkal tűzdelt pályákon Shumachernek is beeshet egy dobogó vagy akár győzelem. Gondolok itt Spa-ra, Monzára, vagy épp Silverstone-ra és nem lepne meg egy kanadai jó szereplés sem.


Viszont való igaz, hogy már kezd kiöregedni, a hasonló korú pilóták sosem nyújtottak igazán stabil (legalábbis stabilan jó) teljesítményt. Biztos vagyok benne, hogy Rosberg idén is jobb teljesítményt fog nyújtani, főleg, hogy belekóstolt a győzelembe.

2012. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 95%,hogy igen.

Csak egy kis szerencse kell neki

Rosberg is nyert már.

A Dobogó meg majdnem hogy biztos.

Idén már asszem a 2. és a 3. helyről is indult.

2012. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem igen, eddig elég peches éve van sajnos :(
2012. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!