Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kell-e Magyarországnak egy...

Kell-e Magyarországnak egy Forma1-es futam?

Figyelt kérdés

Kell-e ennyi pénz kifizetni érte, amikor ennyi embernek nincs munkája és értelmes célra is el lehetne költeni? Csak a felső tízezer tudja megvenni a belépőt, egy szűk réteg szórakozása.

Azért fizessen az ország, hogy a nagyfejű palik jól szórakozzon az idióta haverjaival?


2009. jún. 17. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
A nagyfejű palik jó sok adót fizetnek be. Szállást vesznek igénybe, esznek, isznak, tankolnak, körülnéznek, stb. Amíg nyereséges, addig kell.
2009. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem nagyon érted ennek az egésznek a lényegét, attól függetlenül hogy te nem tudod megvenni a belépőt az a szervezőknek baromira nyereséges, és mivel minden meg van adóztatva ezért az országnak is nyereséges. Mért ne kellene akkor?
2009. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
persze hogy kell mert rengeteg bevételt hoz az államak
2009. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Palik :-)
2009. jún. 17. 11:41
 5/10 anonim válasza:
100%

Nekem az egész életem az F1ről szól persze,h. kell magyar futam idén is megyek Super Gold jeggyel.Legyen országtól kezdve mindenhonnan vonzza ide a kelet európaiakat mert ugye ez az egyik legkeletibb pálya.

Szóval kell,amúgy meg több mint 100 millió forint bevétel van egy ilyen hétvégéből....

2009. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy jegy mondjuk egy napra? vagy valamilyen kategóriában melyik a legolcsóbb melyik a legdrágább? az F1 jó én szívesen lennék f1-es pilóta lány létemreXD de igazad van abban,hogy ellopják az emberek pénzét
2009. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lány létedre nem tudsz semmit a forma1ről, sem a politikáról, ami a háta mögött van...az ország nincs olyan helyzetben, hogy egy veszteséges üzletet pénzeljen...ami meg a női forma1-es pilótákat illeti van rá esély, hogy jövőre jön egy ...az USF1 csapathoz...
2009. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
igen, gondolj csak a turisztikára...
2009. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A rengeteg turista miatt óriási bevétel, nem csak magának a pályának meg a közvetlen szervezőknek, de azoknak a kisebb kereskedőknek is, akik arra az időre oda költöznek be. Egy versenyhétvége nem abból a néhány órácskából áll, amit a tévében közvetítenek, hanem 3 egész napos rendezvény, nem csak a verseny van, hanem más program is. Én még nem jutottam ki, mert nincs pénzem rá, de a Renault napokon már 2-szer voltam, na azokon is tömeg van, hát még egy ilyenen.

És nem beszélve arról, hogy akik külföldről jönnek, azok bizony az útiköltséget is fizetik (ebből Magyarországra is jut, akár tömegközlekedéssel, akár autóval jönnek), azonnal nem mennek haza, szóval szálloda, vásárolnak is, minimum elemózsiát.

Ha veszteséges lenne, csak presztízsből nem rendeznék meg.

2010. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kell, mert sokat nyer az ország rajta...
2012. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!